Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vánoce už nejsou to, co bývaly! 4 důkazy, že se nezavděčíte opravdu nikomu!

Je to fuška, co říkáte?
Zdroj: profimedia.cz
Vánoce jsou svátky klidu a míru, říkali, jenomže tak tomu už dávno není a my si často pod tlakem médií, sociálních sítí a společnosti vytváříme zcela nové tradice. Tradice dělat ze sebe ňoumy, kteří se stejně ve finále nezavděčí nikomu. Pokud se v těchto odstavcích najdete, nezoufejte. Rozhodně v tom nejste sami!

1. Začíná to adventním věncem

Ano, už o poslední listopadovou neděli nemáte kouska klidu. Facebook a Instagram se totiž naplní fotkami adventních věnců! Cože? Vy jste na něj zapomněli?! Normálně jste se na to vykašlali, protože jste to letos nechtěli tolik řešit, jenomže při rolování Facebookem se to stalo. Osvítila vás svatá záře a vy jste si řekli: „Páni, najednou mě to taky všechno zajímá!“ a už upalujete do nejbližšího nákupáku, který bude až po strop plný úplně stejnými úchyly, jako jste vy sami.

2. Dárky

Cože, vy ještě nemáte dárky? Ale už jsou skoro Vánoce! Buď jste typ člověka, který dárky nakupuje v průběhu roku, nebo to hrotíte na poslední chvíli a nevíte, kam dřív skočit. Nic takového jako rozumný nákupčí vánočních dárků neexistuje. Pokud jste úplný extrém, cinknete si navíc o super půjčku bez navýšení, abyste se před těmi příbuznými, které jste celý rok neviděli, pod vánočním stromkem opravdu předvedli. Celý prosinec strávíte ve frontách na cokoliv, protože si lidstvo vymyslelo, že zrovna tento měsíc si prokážeme lásku tím, že dáme jeden druhému nějaký nesmysl. Pokud se na to ovšem v rámci zachování zdravého rozumu vykašlete, všichni vás naopak odsoudí a vaše rodina vydědí.

3. Štědrovečerní večeře

Jsme letos už vegany, nebo si ještě můžeme picnout kapříka Pepu a pochutnat si na opravdu tradiční štědrovečerní večeři? To je další otázka, která se letos nabízí. Ať už Pepu picnete, nebo ho z dobroty srdce vypustíte zpátky do řeky, budete za vrahouna. Když si nedáte salát, budete za divňáka a nikomu nevysvětlíte, že ve fitku nedřepujete celý rok, abyste se na Vánoce mohli slavnostně přesytit.

4. Stromeček

Pokud si pořídíte uměláka, budete za vraha Vánoc. Pokud si pojedete někam tajně useknout živáka, budete za vraha stromků. Nezavděčíte se ani jednou z možností. Nehledě na to, že jste neustále pod tlakem, jaké ozdobičky a cinkrlátka letos vlastně frčí. Barevná světýlka, nebo jednobarevná, blikající, nebo svítící? Co je letos vlastně v módě? Ano, skutečně se vaším největším životním problémem stal strom! A nedej bože, když si pořídíte rodinnou fotku u stromku a postnete ji na sociální sítě. V komentářích se spustí vlna reakcí jak na váš stromek, tak na vaše rodinné štěstí. Když to neuděláte, jako byste nežili, samozřejmě.

Související články

Další články