Jen necelé čtyři měsíce trval vztah Jitky Válkové (22) s fotbalistou Adamem Klavíkem (24).

Česká Miss 2010 „nečekanou novinu“ doslova vykřičela do éteru prostřednictvím Rádia Vysočina, kterému tím udělala reklamu. Ještě předtím, kdyby náhodou nikdo z novinářů neposlouchal, napsala na svůj facebookový profil lákačku s tím, že se posluchači něco objevného dozví.

Válková se s neúspěšným fotbalistou, který se pokoušel před dvěma roky prosadit v soutěži Muž roku, seznámila prostřednictvím sociální sítě a počítala, že s tímhle fešákem udělá terno. Záhy ale zjistila, že se nejedná o prvoligového sportovce, který by jí zahltil skříň značkovými kabelkami, a na rozdíl od Mirka Cipry jí ani neuměl zařídit žádné kšefty, takže po čtyřech měsících mu Jitka dala kopačky.

S o devatenáct let starším Ciprou se velmi snaživá zpěvačka rozešla po pěti letech, ale teď si určitě tříská hlavou o zeď, jakou chybu udělala, protože se známým lovcem celebrit měla osobního trenéra i dohazovače kšeftů v jednom. Válková navíc na každý rozchod upozorní nějakou vlasovou změnou. V pociprovském období si obarvila vlasy na blond, aby se záhy vrátila k hnědé, další kopačky Válková oslavila zkrácením vlasů.