Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Válka Štikových! Matka vrací úder: Ornella nás veřejně špiní a pomlouvá a pak škemrá u otce o peníze na jídlo!

Ornella s maminkou v kasinu
Zdroj: hermina
+ Další fotografie

Dramatické díly nabízí telenovela Štikových!

Poté, co se Ornella (20) odstěhovala od rodičů k Pepovi Koktovi (56), kterého bláhově miluje, padala velmi silná slova.

"Máma je hrozná kráva, nechci o ní mluvit," řekla nejprve Ornella a matka Štiková (40) se snažila věc neřešit přes média.

Tomu je teď konec. Šéfku rodu vytočilo doběla předvčerejší Ornellino vyznání, ve kterém matku označila div ne za otrokářku, a zveřejnila, jaké má finanční požadavky v připravovaném projektu, jehož detaily známe, ale nejsou teď důležité.

"Ornella by si měla dávat pozor na pusu. Veřejně nás zostouzí a obviňuje z parazitování na její slávě a pak tajně volá otci a prosí ho o peníze, protože s Koktou zrovna nemají," řekla nám naštvaná matka s tím, že onen projekt se netýkal jen Ornelly, ale celé rodiny, která se rozhodla nechat Ornellu, ať si současnou situaci vyžere do dna.

Ta je totiž přesvědčená, že ji Kokta miluje a vezme si ji a také, že to je on, kdo jí dobře radí od rodiny se odstřihnout a přenechat marketing jemu. Všichni samozřejmě víme, že mladá Štika bude do půl roku zpátky pokorně u rodičů ve vile v Hostivici, kde jsou peníze a plná lednička, a Kokta bude nenáviděným kurevníkem, ze kterého vystřízlivěla. Nic z toho ale zatím Ornella netuší a ani tušit vzhledem ke svému věku nemůže. Rodina doufá, že se brzy probere, nebo že se Kokta polepší a oba se přijdou usmířit.

Ať se situace vyvine jakkoli, máme se rozhodně na co těšit!

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy