Řehákovou, která předloni málem prošla mezi finalisty VyVolených, si budete pamatovat coby atraktivní modelku po boku rabiáta Thomase Castella, která svou nahotou dráždí každého, kdo na její fotky narazí.

S Feuereislovou, zvanou v redakci Monstrem z Líbeznic (chce nás za to žalovat), ji seznámil právě přítel, který byl s postrachem pražských guestlistů ve vile. Dívky se dlouho kamarádily a Eva prý viděla v atraktivní blondýně svůj vzor, který je ale pro Evu nedosažitelný i za vydatné pomoci karlovarské kliniky, kde by musela Feuereislová dělat tvář sto let, aby se jí konečně přestaly bát děti a mohla se pokusit prorazit v šoubyznysu, čímž je posedlá nejen ona, ale i její vyhlášená zlomanažerka Ivana Kossevová, která se před časem nechala přejmenovat na Patricii a dostává u nás na webu mimořádný prostor v rubrice Krimi.

Právě přes Evu se barbie z Playboye z pražských Řeporyjí dostala do rukou jejího chirurga a skončilo to neslavně: „Chtěl mě nejen za tvář namísto Evy, ale vypadalo to, že spolu možná pojedeme na Bahamy, což tak nějak Evina manažerka nevydýchala a rozjela proti mně s tím strašidlem Evou intriky. Roli asi hrál i můj zadeček, který se při vší úctě s Evou nemůže poměřovat, jsem celkově zcela jiná kategorie,“ říká sebevědomě, ale pravdivě Silvie, které nakonec vymodeloval nedávno výstavní pětky známý plzeňský plastický chirurg Michal Sviták. Silvie si nemůže figuru vynachválit a bývalou rivalku podle svých slov přezdívá „opařený stegosaurus.“

Feuereislová a její techtle s klinikou ve Varech, to je vůbec story. Při nedávném přestupkovém řízení, kde po nekonečné sérii udání hrozí našemu šéfredaktorovi nakonec pokuta 5 000 za označení Evy termínem „blbohyperpíča“, tato tvrdila, že nás spolu s ní bude klinika žalovat za to, že jsme Evu označili za monstrum, teď to ale vypadá, že spolupráci s Evou ve Varech spíše utne a hledá si náhradu, kontroverzní figurka ale na webu kliniky stále figuruje.

Silvie se mezitím definitivně zbavila Castella a na prsa vede co do velikosti i tvaru a zdá se, že Feuereislová definitivně ztrácí dech. Ještě tak aby díky Silvii přišla i o svého charitativního chirurga, o kterém tvrdí, že jí brzy spraví i její nestandardně velký nos s obřími nozdrami, zatímco v reálu si už karlovarští vrabci cvrlikají na střeše, že nosu zadarmo se kvůli přístupu právě k Řehákové, o kterou měla klinika usilovat, Eva nedočká, a na financování ze svého to nevypadá. Nedávno skončila na pracovním úřadě a její manažerka marně žádá stát o uznání osobního bankrotu.

Tak co, chlapi, rozhodněte v diskusi, které byste dali a před kterou utekli?