Žádná válka s mloky, ale válka s našimi domácími spotřebiči! To bude brzy denní realita. Už to začalo v Jižní Koreji, kde zlý robotický vysavač napadl nebohou dvaapadesátile­tou ženu!

Obyvatelka města Changwon se rozhodla, že si ulehčí práci, a nechala robota, aby vysával za ni, jenže to netušila, že ji na první pohled neškodné vysávátko brutálně napadne a skoro skalpuje.

Dojel totiž až chytře k ní a začal jí vysávat vlasy, vytrhal jí rovnou celé chomáče, a dokonce se nechtěl pustit, musela proto zavolat hasiče! Ti tam byli vmžiku a strašlivý stroj museli zneškodnit, ženu zachránit a vymotat zbytek jejích vlasů z útrob příšery s vlastním rozumem.

Tak dobře, už jsme se tomu vysmáli dostatečně a teď k základním otázkám. Žena si totiž podle serveru The Guardian, který událost popisuje i s výpovědí napadené nešťastnice, šla ZDŘÍMNOUT na podlahu a předtím pustila vysavač.

Zdřímnout na podlahu? To jako vážně? Jak si může někdo jen tak přes den jít ustlat na zem? Proč se tam nikde nepíše, že se tedy nejspíš ztřískala, švihla s sebou a zapomněla vypnout robota, který k ní automaticky během uklízení dojel a logicky jí vysál vlasy?

Fakt nesnášíme tohle opatrné slovíčkaření a politicky korektní pindání, musíme pak na to strašně investigativně přijít sami a kdo na to tady má pořád čas, takové věci věčně odhalovat a odkrývat pravdu… My ne!

A nepište nám, že leží na karimatce a pod peřinou. Kdo je, proboha, tak unavený, že si nedoleze ani do normální postele??? V Jižní Koreji se na zemi už tolik fakt nespí.