Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Válka moderátorů: Tomáš a Tomáš vydělají na Evropě 2 statisíce: Skončí kvůli nim Vágner na dlažbě?

Novotný se Zástěrou si polepšili.
Zdroj: Evropa2

Konečně je jasné, kdo na Evropě 2 nahradí Libora Boučka – v pondělí 16. září s velkou parádou odstartuje nová živelná show s moderátory a vyhlášenými buldozery dívčích a klučičích srdíček Tomášem Zástěrou a Tomášem Novotným, kteří by rádi dál oblažovali éter rádia Fajn, ale chtějí mít velké vily a luxusní auta a drahé milenky, a tak odcházejí za prý pohádkovou nabídkou Evropy 2, která jim vyklidila odpolední prostor mezi třetí a šestou hodinou. Ten do té doby okupoval dlouhá léta Libor Bouček.

„Srovnání s Liborem se nebojíme, protože strach je jenom jeden. Jirka Strach. A kdo se bojí, nesmí na Evropu 2,“ nechali se slyšet chlapci s tím, že Bouček ani nenadával, protože mu společnost, která vlastní Evropu 2 a Frekvenci 1, nabídla jiný prostor a Libor se tak jen přesouvá do exkluzivního ranního bloku sesterské stanice, kde si musel ve všední dny sbalit čemodan herec Petr Vágner (to je ten, co hraje v seriálu čurdu záchranáře a pořád všem vypráví, že někoho na ulici fakt zachraňoval, a kdo to nenapíše, tomu to vnutí znovu, pozn. aut.)

Vágner byl zatím „uklizen“ do víkendového vysílání, což je v rádiovém žargonu takové znamení, že v odchodu jinam mu nikdo bránit nebude, neb konec se blíží. Pro herce navíc nebylo ve víkendovém vysílání F1 místo, a tak aby nebyl potupně vyhazován, stanice ho zatím připojila k odpolední moderátorce zdejších víkendů Janě Knížkové, která musela mít ohromnou radost. Vzhledem k tomu, že Bouček takto už vyšoupl Vágnera z podobného fleku podruhé, měl by si další působiště vybírat tak, aby bylo předem jasné, že se tam Liborovi fakt nikdy chtít nebude.

Související články

Další články