Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Válka dědiců Petra Hapky (†70): Přišli o miliony a hádají se mezi sebou jako trhovkyně

Zdroj:
+ Dalších 13 fotografií
PATÁLIE
Ani pět let po smrti geniálního hudebního skladatele Petra Hapky (†70) se sedmi dědicům nepodařilo prodat jeho usedlost v malebné Okoři nedaleko Prahy. Už léta se jí chtějí zbavit, ale nedaří se. Podle rodinného známého je to kvůli nesouladu mezi nimi.

Dům se původně v nabídce objevil za 17 milionů, cena ale nikoho ze zájemců neuchvátila a nedaří se ani nyní, kdy je cena 14,9 milionů. „Dům ještě neprodali. Je tam hodně dědiců a nějak se nemohou dohodnout,“ řekl eXtra.cz rodinný kamarád Jiří Krampol, který byl s Petrem Hapkou dlouhá léta soused a kamarád.

Co vůbec případný nový majitel získá?

Bez kanalizace

„Na pozemku o celkové ploše 964 m² se nachází hlavní, patrová obytná budova se zastavěnou plochou cca 230 m² a stavení, které sloužilo jako rozlehlá garáž (98 m²). Vytápění plynový kotel, k dispozici krb. Na pozemku je studna – není městský vodovod, elektro obecní, odpadní jímka,“ píše se ve stále aktivním inzerátu.

Sedm dětí plodného umělce by jistě bylo rádo, kdyby se konečně nemovitosti zbavili. Bohužel to ale vypadá, že si budou muset ještě chvíli počkat.

Mohlo by vás zajímat

Další články