Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Václav Kopta exkluzivně o StarDance: Kdo je podle něj jasným favoritem na vítěze?

+ Dalších 10 fotografií
Pouhých pár týdnů před začátkem taneční show StarDance musel Václav Kopta (53) odstoupit z vážných zdravotních důvodů. Při jednom z tréninků si totiž natrhl stehenní sval, a proto ač velmi nerad, tak se nakonec StarDance účastnit nemohl. Herec dorazil na zahájení zimní sezony ve Špindlerově Mlýně a prozradil, jak je na tom v současnosti po zdravotní stránce a také eXtra.cz řekl, kdo je jeho jasným favoritem.

„Při jednom z tréninků jsem si při zvedačce natrhl stehenní sval. Praskla mi tam i nějaká cévka, takže mám celé stehno zalité krví," komentoval svůj odstup ze soutěže před pár měsíci Václav Kopta.

Od začátku bylo na herci vidět, že je poměrně hodně smutný ze své neúčasti ve StarDance, kterou zavinil natržený stehenní sval.

„V současné době jsem na tom tak, že jsem rád, že tady není moc sněhu, protože by mě to lákalo zkusit, a domnívám se, že by to nemuselo dopadnout úplně dobře,“ okomentoval herec svůj současný zdravotní stav na zahájení zimní sezony ve ski areálu Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně, kterého byl součástí.

I když si nezatancoval ve StarDance, tak přesto soutěž sleduje a má svého jasného favorita. „S dotyčnou jsem hrál pět let, nebo jak dlouho v jednom nekonečném seriálu,“ jasně naznačil, že fandí své kamarádce a herecké kolegyni Pavle Tomicové.

Mohlo by vás zajímat

Další články