Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

V USA umírají lidé i zvířata kvůli krutému mrazu. Počet mrtvých stoupá!

Niagarské vodopády jsou téměř zamrzlé.
Zdroj:
V posledních dnech vládne na území Spojených států natolik krutý mráz, že jeho zapříčiněním umírají lidé. Počasí v severní Americe ještě zesílilo přes vánoční svátky a začíná být neúnosné. Do dnešního dne umrzlo 16 lidí. Teploty se pohybují až pod minus třicet stupňů Celsia. V Bostonu a New Yorku má navíc zasáhnout husté sněžení a silný vítr.

Velmi chladné počasí sužuje USA. Má již 16 obětí, které v důsledku nízkých teplot doslova zmrzly. Zima zasáhla třeba ve státech Texas, Mississippi a Michigan. Na předměstí Detroitu byla nalezena šestadevadesátiletá žena, v Plantersville v Mississippi našli na verandě pětačtyřicetiletou ženu v bezvědomí. Dva bezdomovci přišli o život ve státě Texas.

Počasí je nezvyklé nejen pro lidi, ale i pro zvířata. V nejvýchodnější části státu Massachusetts u Cape Cod byli nalezeni tři umrzlí žraloci. Vědci tvrdí, že se jim v důsledku příliš studené vody zastavil krevní oběh, jak píše idnes.cz. Zamrzly i téměř celé Niagarské vodopády. Pokud počasí do konce ledna nepoleví, mají zamrznout úplně.

Související články

Další články