Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

V SuperStar končí nešťastník Kukačka: Zhrzená Farna přitom proti Pčelárovi intrikovala do poslední chvíle!

Kukačkovi je šestnáct, a tak není divu, že situaci neunesl.
Zdroj: archiv TV Nova
+ Další 3 fotografie

Adam Kukačka (16) celkem podle očekávání opouští SuperStar. Mladé posílače esemesek už přestal bavit jeho teskný příběh chudého Brňáka, navíc vizuálně i diplomaticky se Nově i Markíze určitě víc hodí do krámu Sabina Křováková (20) s miláčkem slovenských teenagerek Štefanem Pčelárem (25), kterému se do poslední chvíle snažila zabránit v postupu do něj beznadějně zamilovaná a zhrzená polská porotkyně Ewa Farna (19), která ho opět podrobila zdrcující a místy až trapně působící kritice, nad kterou opět nesouhlasně kroutili hlavou zbylí dva porotci, kteří se nakonec ale při závěrečném hodnocení shodli na tom, že právě „Itcho“ by měl vypadnout.

I tak je „Kukyho“ vyřazení překvapením, protože po vypadnutí Martina Šafaříka (22) a Veroniky Stýblové (18) odešel spolu s ním poslední zpěvák z celé show.

Kdo vyhraje, je tak, pomineme-li národnostní otázku, úplně fuk, protože ať to bude protekční „Itcho“, nebo tichá voda Sabina, nemá reálně v šoubyznysu absolutně žádnou šanci.

Související články

Další články