Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

V seriálu Hra o trůny mohl probíhat skutečný incest! My víme proč

Starý dobrý incest je už v prvním díle seriálu.
Zdroj: HBO

Pokud jste viděli alespoň první díl fantasy seriálu Hra o trůny, určitě víte, že incestu se tam nikdo nebojí – v jedné z posledních scén tam docela otevřeně souloží bratr a sestra. Málem ale probíhal menší incest i při natáčení.

Slavná zpěvačka Lily Allen má bratra, který ve Hře o trůny hraje postavu Theona. Alfie Allen v jedné scéně osahává prsa své sestry Ashy a právě tuto postavu měla původně hrát jeho opravdová sestra – Lily Allen!

Prozradila to sama zpěvačka na online chatu.

„Zeptali se mě, zda bych nechtěla ve Hře o trůny mít menší roli, kde bych hrála Theonovu sestru. Jakmile mi ale řekli, co bych musela dělat, tedy že by mě osahával na prsou a takové věci, tak jsem jim poděkovala a řekla jsem ne.“

Nemá ale nic proti tomu, aby se v seriálu objevila. Jenom příliš nechce, aby tam musela dělat podivné věci se svým bratrem. „Mohla bych se tam objevit třeba tak, jako se tam objevila kapela Sigur Rós,“ říká.

Související články

Další články