Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

V Rusku otevřeli kočičí cirkus: Neuvěříte, co všechno za kousky dokážou!

kočičí cirkus
Zdroj: MailOnline

Je to jediný cirkus svého druhu na světě a hlavní atrakcí tam nejsou ani divoká zvířata ani šikovní akrobaté, ale obyčejné domácí kočky. Principál Jurij Kuklačev jich má víc než 120 a všechny drezuruje třeba v chození po laně, lezení po pohyblivých tyčích nebo přeskakování zad klaunů.

Se znovuotevřeným cirkusem, který procházel roční renovací, slaví nesmírný úspěch, i když ochranáři zvířat na něj varovně vztyčují obviňující prst a tvrdí, že to pro malé šelmičky není přirozené. Ale Jurij má na to jiný názor, podle něj se kočky do cirkusového světa zcela adaptovaly a každá si v něm našla svoje místo.

Diváci se po kočičí show mohou těšit i na vystoupení trochu větších šelem, tedy kočičích příbuzných jako jsou tygři a pumy, ale přesto jsou malé hrdinky hlavními hvězdami. Součástí představení je pak také návštěva v kočičím chrámu, kde se předvádí celý chlupatý ansámbl.

Takže pokud jste vždycky jako malí chtěli utéct k cirkusu, doporučujeme vám začít trénovat vaši Mícu, zjevně to má velký potenciál.

Související články

Další články