Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

V přímém přenosu jí probodl ruku obřím hřebem: Kouzelnické číslo se vymklo kontrole!

Během sledování videa u článku budete úpět a držet si ruku. To, co se stalo v polské televizní show, totiž není pro slabé povahy. Pozvali si tam jednoho rádoby kouzelníka, který se rozhodl ukázat hodně nebezpečný kousek. Za jeho neschopnost zaplatila moderátorka Marzena Rogalska těžkým úrazem.

Abrakadabra a máme tu propíchnutou ruku! To ale nebyl cíl šíleného polského „mága“. Ten prý svoje číslo s moderátorkou zkoušel ještě před začátkem pořadu, ale během ostrého natáčení se to nepovedlo.

Kouzelník dal do papírového sáčku obří hřebík, který měl zřejmě zmizet. Pak pobídl moderátorku, aby do sáčku vší silou bouchla. Ona to udělala a zůstala v šoku. Hřebík nikam nezmizel, ale zůstal jí zaražený v ruce!

Začala naříkat a zhroutila se pod pult. Kouzelník nebyl schopný slova. Situaci okomentoval nadávkou, která je společná pro oba národy. „Kurwa!“

Asistent kouzelníka se dovolával pomoci, zatím „mág“ akorát trapně říkal do kamery, že děkuje za pozornost a vysílání je u konce. Nakonec byla chudákovi moderátorce poskytnuta první pomoc. V nemocnici dostala tetanovku a svým fanouškům vzkázala: „Jsem v pořádku, děkuji za podporu!“

Související články

Další články