Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

V Praze se lidi hází do kolejiště metra, policie to měsíc tají a pak prosí o pomoc! To je úlet!

Zdroj: oficiální zdroj
Policie se rozhodla, že zkusí najít grázla v pruhovaném triku, a prosí o spolupráci veřejnost. Nic proti tomu, že kriminalisté zkouší konat svou povinnost. Jen připomínáme, že měsíc policisté pomoc veřejnosti nepotřebovali a násilníka zkoušeli polapit sami. Nikdo netušil, že nějaký útok v metru se vůbec stal a že po Praze běhá nebezpečný šílenec.

Policie se o víkendu rozhodla, že ukáže veřejnosti záběry z pražského metra ze stanice Kobylisy.

Agresivní magor v pruhovaném triku zde po 23. hodině strčil muže (57) do kolejiště. Napadenému chudákovi ve žlutém triku pomohli na nohy svědci, kteří celý incident viděli.

Smutné je, že případ se stal už 6. června! Policisté tedy téměř měsíc tajili, co se v Kobylisích stalo, a mysleli si, že grázlíka se jim podaří vypátrat Ale nezdařilo se.

Tak nyní strážci zákona prosí o pomoc. Nechápeme, proč veřejnost nebyla informována, že po Praze se pohybuje magor, který strká lidi do kolejiště

Přesto držíme kriminalistům palce, že si třeba někdo vzpomene, že před měsícem někde byl, někoho před měsícem viděl a ví, kam muž v pruhovaném triku před měsícem šel...

Kdyby se to řešilo hned, mohl agresor už dávno být ve vazbě Lumpovi totiž za ublížení na zdraví hrozí tři roky. Bude ale někdy vypátrán?

Související články

Další články