Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

V Praze ani jedno selfie, ale z Mexika sází Kim na Instagram fotky svého polonahého těla

Kim si potrpí na okázalost.
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Další 3 fotografie

Když byla před nedávnem Kim Kardashian (33) v Praze, tvářila se celou dobu, jako by se každou chvíli před ní měla otevřít zem a Kim i se svou zadnicí spadnout do hlubin k zemskému jádru. Hvězdička, která pravidelně své fanoušky zásobuje fotkami ze soukromí na sociálních sítích, tentokrát překvapivě ze své pražské návštěvy neudělala jedinou fotku, o kterou by se takhle veřejně podělila.

Těžko říct, jestli se Kim v Praze líbilo, alespoň se o Česku nevyjadřovala tak jako o Irsku, kde byli s Kanyem Westem předtím. Kim prý označila zemi jako nudou, protože tam neměla čas nakupovat v luxusních buticích, což si v Praze ke svému uspokojení splnila.

Poslední dny zaplavují její Instagram fotky z luxusní vily v Mexiku, kde pokračují líbánky, a Kim na nich neváhá předvést svoje tělo v plavkách. Jak vidno, americká Venuše na sobě od porodu opravdu zamakala, ale my se stejně těšíme na další fotku jejího podstavce.

Související články

Další články