Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

V Indii vyvinuli chytré prádlo, při znásilnění umí dávat elektrické šoky a samo zavolá policii

Prádlo proti znásilnění
Zdroj: MailOnline

Indie je teď poslední dobou trnem oku zbytku světa, už několikrát se tam krátce po sobě stalo brutální znásilnění, které šokovalo zbytek civilizované planety. Teď se snad této zemi blýská na lepší časy a násilníkům začaly krušné chvilky, dvě studentky tam totiž navrhly speciální prádlo, které má okamžitě odrazit jakýkoliv pokus o znásilnění!

Tlakové senzory všité do prsní oblasti dávají elektrické šoky až o síle 3800 voltů, kterých může být až 82, což je víc než dost na to, aby odradily útočníka. K tomu v oblasti klína a prsou jsou všita čidla s GPS a GSM moduly, která zalarmují policii a rodinu dívky.

Za nápadem stojí dvě mladé dívky, Rimpi Tripathy a Manisha Mohan, které studují inženýrství a od svého patentu si slibují nejen prevenci proti znásilnění, ale hlavně navrácení Indie do mapy cestovního ruchu. Poté, kdy tam skupina mužů znásilnila v autobuse dívku, která následkem brutálního útoku v nemocnici později zemřela, a jejího přítele zbili, a nedávno byla i napadená britská turistka, se do Indie zahraniční turisté, zejména ženského pohlaví, zrovna nehrnou.

Související články

Další články