Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

V domě uhořely tři děti (†1, †4 a †9): Matka se starala, co bude k jídlu!

Při požáru uhořely tři děti.
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Neskutečná tragédie se stala v rodinném domě v Oleksovicích, kde museli včera zasahovat hasiči a záchranáři od brzkých ranních hodin. Při rozsáhlém požáru tam uhořely tři děti. Roční, čtyřleté a devítileté. Požár údajně začal v jejich pokoji. Co je ale šokující, je reakce matky po smrti jejích potomků. Když na spáleniště dorazila z nemocnice, sotva se ohlédla a řekla, že se jde na oběd. Skoro to vypadalo, jako kdyby ji smrt dětí vůbec nezasáhla.

Požár, při kterém zemřely tři děti (†1, †4 a †9), vzbudil sousedy. Zdá se, že začalo hořet právě v jejich pokoji, v němž se topilo přímotopem. Podle TN.cz sousedka popsala, že zevnitř slyšela dětský pláč. Starosta zase tvrdí, že rodina byla sociálně slabá a do Oleksovic, kde se tragédie udála, utekla před dluhy.

Matka a další tři dospělí byli zraněni jen lehce, a tak byli následně propuštěni z nemocnice. Před polednem dorazila na místo srovnané se zemí s kamarády i otcem jednoho z dětí. Její reakce ale všechny šokovala. Na dům se sotva podívala a pronesla: „Jedeme se naobědvat!" Následně nasedla do auta a odjela, píše Blesk.cz. Předtím ještě stačila vynadat novinářům, jelikož nechtěla být focena. Přítomní kriminalisté byli z její reakce opravdu rozpačití. Kdo se stará o jídlo, když mu zemřou tři děti?

Při strašlivém požáru byla v domě přítomna i jejich nemohoucí babička. "Byla při vědomí a nechtěla dům ani opustit. K dětem jsme se nemohli dostat,“ popsal peklo Blesku dobrovolník Marek Šandor. Nyní se hovoří o finanční sbírce, která by měla postižené rodině pomoci.

Související články

Další články