Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

V dnešním Prostřenu to zas bude vřít. Jediného muže Boba budou chtít kvůli štrúdlu vyrazit

Janě po příchodu Boba úsměv zmizel.
Další díl Prostřena je před námi a pomalu a jistě to bude vřít. Každým dnem čtyřem dámám začíná dost lézt na nervy jediný muž Bohumír, který si říká Bobo. Dnes pěkně naštve nejen hostitelku Janu, ale i ostatní soutěžící. Bude moct za to obyčejný štrúdl!

Bohumír se začíná pěkně vybarvovat. Po včerejším překvápku, kdy byla za hostitelku muslimka, kdy nemohl vydýchat, že mu nepodala ruku, teď mu začne vadit, jak vzhledově vypadá jablečný závin.

Hostitelka Jana se snažila celou dobu skousnout Bobovy poznámky, jenže jak došlo na štrúdl, tak už pohár trpělivosti přetekl. Třikrát ženatý muž odmítl pokrm jíst, protože se mu nelíbilo, jak vypadá!

Problém byl s tím, že tam bylo těsto vprostřed, co prostě Bohumír nemá rád, a když to není podle něj, tak to prostě jíst nechce a vlak přes to nejede. Dokonce i přiznal, že tím deptá svou manželku, která sama závin nejí, dělá ho jen kvůli svému muži. A ten jí tím pije krev, protože stojí za jejími zády a diriguje ji, jak to má přesně vypadat.

Ostatní soutěžící ženy se zastaly Jany a podivily se, že ho manželka za to ještě nezabila. Podle nich by si ho měl tedy dělat sám a ostatní nechat na pokoji. Dokonce i pokojná muslimka Katka, pro kterou je mužské slovo posvátné, byla překvapená Bobovým jednáním a opovrhovala nad ním nos.

Víc už vám neprozradíme. Podívejte se sami, jak to bude u stolu vřít v 17.50 na Primě.

Mohlo by vás zajímat

Další články