Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

V Česku žijí jen vrazi a feťačky na drogách! Tak nás vidí lidé kolem herečky Kim Basinger

Neplodná žena na sklonku života odjíždí do ČR, aby si od místní prostitutky koupila dítě. Tohle prostě nezní jako dobrý nápad, nicméně je na něm vystavěn děj snímku, v němž je hlavní protagonistkou stárnoucí Kim Basinger (61).

Čím dál na Západ od České republiky, tím horší představy o Češích. Zatímco my se hrdě považujeme za srdce Evropy a ukázkově západní společnost, v Německu a dále mají Čechy za barbary z východu, co neznají elektřinu a za pár dolarů prodají vlastní sestru.

Když pomineme to, že na tom určitá dávka nepříjemné pravdy skutečně je, polínka do ohně přidávají i nešťastné pokusy o filmy, které zobrazují Čechy jako zemi kanibalů, úchylů a vlčích dětí (viz film Hostel).

Snímek pod názvem I am here se částečně natáčel v Čechách, zřejmě kvůli nízkému rozpočtu. Přirozené zástupy prostitutek lemujících české silnice nejspíš ušetřily tvůrcům nemalé peníze za kompars.

I am here se zpočátku tváří jako fertilní thriller, u něhož vám bude připadat záživnější i sledování praskajícího popcornu v mikrovlnce. Poté, co film vyčerpá svou zásobu na sebe nenavazujících šablonovitých situací, zjistíte, že žijete v zemi, kde všechny ženy jsou prostitutky, co neznají antikoncepci, a chlapi zas vrazi a narkomani. A všichni do jednoho tu podnikají v oboru nelegálního prodeje dětiček. Všepronikající cynismus a beznaděj dělají z tohoto hororu pro neplodné ženy opravdu neúnosný zážitek.

I am here dorazí do kin v roce 2016. Pokud tedy do té doby džihádisté všechny kina nezavřou. Což by v případě tohoto filmu snad ani nevadilo!

Související články

Další články