Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

V Brně definitivně zešíleli: Zpívají Narodil se Kristus Pán v hantecu! Troufnou si zprznit i hymnu?

Vždycky když si myslíme, že vše šílené z Brna už vzešlo, přijde další rána.

Tentokrát se v moravské metropoli rozhodli znásilnit Vánoce a je to vážně síla. Zdejší propagátor hantecu Honza Hlaváček se svou crew nazpívali koledu Narodil se Kristus Pán, ano, slyšíte dobře, ve zdejším jazyce, který zmíněný nestor brňáctví neúnavně šíří!

O počinu nedávno natáčeli dokonce Pražáci (!) z Novy reportáž, ale ve videu, které jsme objevili v nukleární (to samé co brněnské) sekci YouTube, je dílo nejen celé, ale navíc se dozvíme, proč je Ježíšek Miloš Kiloš (?) a jak parta okolo svérázného emisara hantecu Hlaváčka došla k překladu „Vytlačili Kiloše, hoďte lochec“ – Narodil se Kristus Pán, veselme se!

Sám Hlaváček a jeho kumpán ze Školy hantecu Libor Machata si prý nejsou jistí, zda tento počin neodradí přespolní od toho trávit v budoucnu Vánoce v Brně a nutno říct, že jejich obavy jsou hodně na místě, ostatně podívejte se sami.

Mohlo by vás zajímat

Další články