Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Užijte si podzim plný lásky a sexu! Náš tarotový horoskop vám prozradí, jak na to!

Karta Královna pohárů vám věští velmi krásné a příznivé období,
které bude přát lásce i sexuálnímu souladu.
Zdroj: Astrohled
Užijte si krásný podzim plný lásky a vášně! Zahřejte se v náručí milovaného protějšku! Váš velký tarotový horoskop vám poradí, jak na to!

Beran

Co dělat: Karta Královna mečů vám prozrazuje, že pro vaše milostné štěstí bude nejdůležitější upřímnost a otevřenost. Snažte se na nic si nehrát a být takoví, jací jste, pak vám to bude klapat jak ve vztahu, tak i v posteli! Nezadaným Beranům se bude mnohem snáz sbližovat s novými protějšky, když projeví své skutečné já a nebudou ze sebe dělat něco, čím nejsou. Partner na vás bude oceňovat inteligenci a bude se mu líbit, že si s vámi může povídat o čemkoliv včetně intimních záležitostí. Bude to velmi důležité pro rozvoj vašeho vzájemného porozumění. Co nedělat: Karta Devět pohárů vám připomíná, že někdy budete mít sklon nevážit si dostatečně těch krásných věcí, které máte, a místo toho budete snít o něčem jiném. Přitom na tom budete v lásce skvěle a v podstatě budete mít všechno, co byste si jen mohli přát – jenomže kdo hodně má, ten často chce ještě více! Dejte si na to pozor, člověk si totiž často uvědomí, co vlastně měl, až tehdy když to ztratí. Ale do takového stádia se dostat nemusíte, když se budete svojí lásce věnovat a rozvíjet ji, místo abyste si pořád stěžovali na drobné a nepodstatné detaily, které mezi vámi neklapou.

Býk

Co dělat: Karta Mírnost vám radí, abyste ve vztahu netlačili na pilu a místo toho byli trpěliví a ve všem si počkali na ten správný čas. Dřív nebo později přijde, ale když se budete snažit věci uspěchat, tak tomuto přirozenému vývoji věcí naopak zabráníte a můžete ho dokonce opozdit. Lepší bude přizpůsobit se protějšku a jeho životnímu tempu, které může být pomalejší než to vaše. V erotickém sbližování bude trpělivost, opatrnost a pomalost obzvláště důležitá, není kam spěchat, hezké věci si na vás počkají, tak buďte něžní a ohleduplní k přáním nebo zábranám vašeho protějšku! Co nedělat: Karta Osm pohárů vám sděluje, abyste se nevzdávali naděje na milostné naplnění, když vám něco dočasně nebude vycházet. Věci se budou vyvíjet pomaleji, než jste si mysleli, proto budete mít sklon k pesimismu a pochybnostem a občas budete mít pocit, jestli by nebylo lepší posunout se o dům dál – platí to hlavně pro ty Býky, kteří jsou teprve v počátečních fázích sbližování. Pokud jste zadaní, možná se budete muset smířit s dočasnou samotou a protějšek nebude mít na vás tolik času, kolik byste si přáli. To však není důvod ke zbytečně černým myšlenkám, protože se naštěstí jedná pouze o dočasnou záležitost.

Blíženci

Co dělat: Karta Devět mincí vám radí, ať v partnerském vztahu nezapomínáte na důležitost společného materiálního zázemí, které je nezbytné pro pocit jistoty a bezpečí ve vztahu. Váš protějšek bude potřebovat vědět, že se na vás bude moct vždy spolehnout, že pro něj budete oporou nejen po citové stránce, ale také po té materiální a praktické. Jakkoliv nechcete do lásky plést finanční záležitosti, teď bude nutné, abyste si popovídali i o nich a ujasnili si váš způsob fungování. V intimní oblasti bude důležité sdělovat si navzájem své fyzické potřeby a ujistit se, že váš protějšek v tomto směru dostává všechno, co potřebuje. Co nedělat: Karta Rytíř mečů vás chce odradit od netrpělivosti a unáhleného jednání. Teď byste se jim měli v lásce vyhýbat, jak to jen jde, a místo toho dát přednost pomalejšímu tempu. Bude vám to rychle myslet a budete mít spoustu nápadů, ale protějšek by mohl mít problém držet s vámi krok. Hlavně si pak dávejte pozor na spory a hádky, které by mohly vzniknout, když svého partnera nepřemluvíte na odvážné věci, které byste chtěli zkusit. Budete trochu tvrdohlaví, ale své pocity hněvu raději kroťte.

Rak

Co dělat: Karta Deset pohárů vám slibuje krásné a naplňující období a prozrazuje vám, že jste ve věcech lásky na dobré cestě – jen tak dál! Není potřeba nic měnit, právě teď děláte všechno nejlépe, jak to jen jde, a protějšek to oceňuje, i když to možná není vidět na první pohled. Tato karta vám věští rodinné štěstí, proto se věnujte nejen jeden druhému, ale především svým potomkům, pokud je máte. Nezadaní Raci budou hledat citlivého partnera se smyslem pro rodinu a s velkým srdcem. I v intimní oblasti vám to bude krásně klapat, důležité bude, abyste naslouchali svým pocitům. Co nedělat: Karta Věž vám přináší varování, že se blíží nějaké nečekané změny, které budete vnímat jako drastické a nepříjemné. Bude se to pravděpodobně týkat praktických záležitostí a zkomplikuje vám to vaše soužití po technické a organizační stránce. Určité věci bude nutné přehodnotit a přerovnat si priority. Tato karta vás však upozorňuje, abyste kvůli tomu nepropadali smutku a sebelítosti. Všechno špatné je totiž k něčemu dobré a teď to bude platit dvojnásob. Nakonec s překvapením zjistíte, že změna, která byla zdánlivě k horšímu, vás ve skutečnosti posunula o hodně kupředu!

Lev

Co dělat: Karta Svět vám věští nádherné období v lásce – vaše dlouhodobá přání a to, o co jste se snažili, se vám konečně splní a budete mít pocit, že věci jsou přímo ideální! Co tedy dělat? Užívejte si to a vychutnávejte, jak to jen jde! Jak ve vztahu, tak v erotice vám to bude krásně klapat, ať už jste spolu dlouho nebo krátce. Nezadaní Lvi konečně získají pozornost protějšku, o kterém jste dlouho snili. Přichází období, kdy se uzavírá jedna kapitola vašeho života a začíná se nová, ještě krásnější. Rozvíjejte proto společně s protějškem plány do budoucna, teď máte povoleno snít a dávat si laťku vašich přání vysoko! Co nedělat: Karta Sedm pohárů vás varuje před nereálnými sny a iluzemi v lásce. Někdy budete mít sklon stavět si vzdušné zámky, ale pozor na to, protože po něčem takovém zákonitě následuje tvrdé procitnutí! V lásce teď máte příležitost dosáhnout toho hodně, ale pozor na slabou vůli – nestačí si věci pouze přát, ale je potřeba pro to i něco udělat! Mnoho Lvů bude mít ještě jeden další problém – budete se rozhodovat mezi dvěma různými partnery a budete mít pocit, že každého z nich si můžete snadno omotat kolem prstu! Skutečnost je však jiná a měli byste si všímat, kdo o vás opravdu stojí!

Panna

Co dělat: Karta Síla vám přináší dobrou zprávu, že energie a vášeň vám teď rozhodně nebudou chybět! Je velmi pravděpodobné, že svůj protějšek okouzlíte právě svojí vášnivostí a výraznou sexualitou. V milostném sbližování buďte aktivní a nebojte se projevit svoji vlastní iniciativu, protějšek to ocení a bude příjemně překvapen! Je ovšem důležité, abyste sváděli toho, koho svádět máte – tedy svého stávajícího partnera nebo nadějný protějšek, se kterým to myslíte vážně! Bude vás to totiž pokoušet k záletům, ale nezapomínejte, že někdy je potřeba trochu krotit svoji vášeň, síla vůle by vždy měla být nadřazena pudům a milostné touze, ať jsou jakkoliv silné! Co nedělat: Karta Osm mincí vás upozorňuje, že vašemu protějšku teď rozhodně nebude stačit, že jste spolehliví, odpovědní a že mu poskytujete materiální zázemí a bezpečí. Spíše než po pocitu jistoty bude váš partner prahnout po vášni, romantice a intenzivních projevech citů. Tak neváhejte a dopřejte mu je, i když to možná není váš styl! V opačném případě by se totiž mohl začít ohlížet jinde a to nechcete! Snažte se, abyste jako partneři nebyli nudní a jednotvární, i kdyby to mělo jít na úkor vaší spolehlivosti a příjemných každodenních zvyklostí.

Váhy

Co dělat: Karta Císařovna vám prozrazuje, že nastal čas projevit svoji něhu, láskyplnost a dopřát svému partnerovi péči a velkou pozornost. Bude to důležité hlavně pro ženy narozené ve Váhách. Váš partner ocení, když se pro něj stanete tak trochu maminkou a budete mu vytvářet krásné domácí zázemí! Muži v tomto znamení budou naopak vyhledávat partnerky, které působí velmi žensky. Budou vás přitahovat mateřské typy žen. Pro obě pohlaví je teď vhodná doba pro založení rodiny nebo pořízení dalšího potomka, jestliže si to přejete. V erotické oblasti budete velmi něžní a romantičtí a budete si to vychutnávat naplno. Co nedělat: Karta Eso pohárů vás varuje před až příliš silnými a intenzivními projevy citů. Ve svém srdci je budete hluboce prožívat, ale měli byste je dávat najevo spíš praktickými záležitostmi a nepřehánět to se silnými slovy, co se týče lásky. Vašeho partnera by mohly příliš odvážné a nespoutané řeči o tom, jak moc ho milujete, dokonce až trochu vyděsit – platí to hlavně pro ty Váhy, které jsou teprve na počátku svého vztahu. Nezadaní by to neměli přehánět s romantickými vyznáními, ať váš nadějný protějšek nemá pocit, že toho od něj očekáváte příliš mnoho najednou!

Štír

Co dělat: Karta Poslední soud předpovídá, že přichází doba, kdy se vztahové záležitosti rozuzlí a dořeší. Bude to velmi příjemné a uleví se vám, spousta starostí z vás najednou opadne a věci, které jste si v duchu dlouhou dobu řešili, už vás nebudou více trápit. Bude se to týkat nejen vztahu jako takového, ale vyřešit se vám povede i určité problémy v intimním soužití, které se s vámi dlouho táhly. A to bude skvělé! Věnujte proto pozornost řešení neshod, konfliktů a nedorozumění, právě teď je na to ideální doba. Nevyřeší se ovšem samy, bude to chtít i trochu iniciativy z vaší strany, nezapomínejte na to! Co nedělat: Karta Pět mečů vás odrazuje od negativního myšlení a sklonů k pesimismu v milostných otázkách. Některé věci nebudou vycházet podle vašich představ, budete mít sklon řešit si to po svém bez ohledu na to, co by si přál váš protějšek. Jenomže milostný vztah je o důvěře, a ne o sobectví! Nemějte obavy povídat si o tom, co vás trápí – možná to bude na dlouho, ale váš protějšek vás nakonec pochopí a společně se vám povede najít řešení, které bude vyhovovat oběma. Hlavně se snažte neskrývat před partnerem své skutečné pocity a být otevřeni, i když to bude někdy těžké.

Střelec

Co dělat: Karta Královna pohárů vám věští velmi krásné a příznivé období, které bude přát lásce i sexuálnímu souladu. Vůči svému protějšku budete pociťovat oddanost a hlubokou lásku a budete ochotni pro něj udělat téměř cokoliv. Svojí láskyplnou péčí mu budete dávat najevo, jak moc o něj stojíte a jak je pro vás důležitý. Někdy možná budete mít trochu obavy tyto silné a hluboké city projevit ve skutečném životě, ale karty vám radí, abyste jim dali volný průchod. Váš partner to velmi ocení! Pokud jste nezadaní, pak svůj vyhlédnutý protějšek nejlépe zaujmete tak, že mu budete všestranně pomáhat a nenápadně mu svojí péčí dávat najevo svůj zájem. Co nedělat: Karta Dvě hole vás upozorňuje na sklony k nerozhodnosti a zároveň netrpělivosti. Někdy budete ve svém srdci pociťovat zmatek a nebudete přesně vědět, co vlastně chcete, ale přitom budete velmi silně toužit po tom, aby se věci už konečně posunuly kupředu. Snažte se vyhýbat nerozvážným krokům, ke kterým vás to bude pokoušet. Je důležité ujasnit si, co vlastně ve skutečnosti chcete a jaké priority v lásce máte, než uděláte nějaký rozhodující krok. Pak už by se vám těžce bralo zpátky to, co jste udělali nebo řekli, a vznikl by z toho jen zbytečný chaos ve vztazích, tak pozor na to!

Kozoroh

Co dělat: Karta Velekněžka vám dává radu, ať zapojíte v lásce do hry svoji intuici a nasloucháte pocitům, které vychází někde z hlubin vašeho podvědomí. Teď máte povoleno chovat se iracionálně, dokonce to bude mít velmi příznivý vliv na vývoj situace. Když budete mít intuitivní pocit, že byste něco měli udělat, tak to udělejte bez ohledu na to, jestli vám to bude připadat rozumné nebo nikoliv. Výsledek vás velmi příjemně překvapí! Pokud jste nezadaní, budete mít štěstí na nového partnera, který bude vaší spřízněnou duší a bude vás spojovat velmi hluboké vnitřní pouto. V oblasti sexu se zaměřte na své hlubší pocity, ne pouze na tělesné požitky. Snažte se hlouběji prožívat, že se jedná nejen o splynutí těl, ale také duší! Co nedělat: Karta Čtyři meče vás upozorňuje na váš sklon být v milostných záležitostech až příliš pasivní. Neměli byste však pořád jen na něco čekat, i vy můžete udělat to, co očekáváte od partnera, a být iniciativní. Když se věci nebudou vyvíjet podle vašich přání a očekávání, budete mít sklon uzavírat se do sebe, ale přitom mnohem lepší by bylo naopak se otevřít a mluvit s protějškem o tom, co vás trápí a po čem toužíte. Jeho schopnost číst vaše myšlenky totiž není neomezená a na některé věci zkrátka sám nepřijde!

Vodnář

Co dělat: Karta Páže mincí vám radí, abyste se zaměřili na rozvíjení vašeho partnerského vztahu po praktické stránce – věnujte pozornost otázkám společného soužití, domova a rodinného života, ať už máte děti nebo o nich teprve uvažujete do budoucna. Pokud o pořízení potomka reálně uvažujete, teď je na to velmi vhodná doba, karta Páže mincí totiž přeje těhotenství a plodnosti! V dlouhodobých vztazích, kde to trochu skřípalo, vám zas tato karta přináší naději na nové začátky – pokuste se proto oživit vaši někdejší zamilovanost a něhu, buďte k partnerovi pozorní a dočkáte se příjemného překvapení! Co nedělat: Karta Šest mincí vás varuje, že byste v lásce neměli příliš mnoho pozornosti věnovat materiálním záležitostem ani se sobecky hnát pouze za svými vlastními požitky. Každý z nás k tomu někdy mívá sklon, ale je potřeba si to uvědomit a vyhýbat se tomu, jak to jen jde. Dávejte si pozor, ať se nezamotáte do vztahu, kde budete se svým partnerem jen kvůli penězům a majetku – nepřineslo by vám to štěstí, právě naopak! V sexuální oblasti zas v některých chvílích budete mít sklon myslet pouze sami na sebe a na vlastní spokojenost a trochu zanedbávat partnera a jeho přání, pozor na to!

Ryby

Co dělat: Karta Královna mincí vám přináší příslib velmi příznivého období, kdy si můžete vybudovat nebo více rozvinout stabilní a láskyplný vztah, který vám bude oběma poskytovat pocit bezpečí a jistoty. Věnujte pozornost svému společnému domovu, bude to záležitost, která vás bude spojovat a posilňovat vaši spolupatřičnost. Nezapomínejte ani na rodinný život a na příbuzné svého protějšku. Po sexuální stránce vám to bude klapat a budete si užívat velmi smyslné a krásné zážitky. Nebojte se být v této oblasti iniciativní a dát partnerovi najevo, jak moc se vám to s ním líbí! Co nedělat: Karta Páže holí vám radí, ať si dáte pozor na sklon k povrchnosti v lásce. Vždy když to bude vypadat, že se věci trochu komplikují nebo že nejsou takové, jak vypadaly, mezi vaše první myšlenky bude patřit, jestli nebude lepší vzít nohy na ramena. To však problém neřeší a věřte tomu, že s novým partnerem by se zopakovalo to samé! Mnoho Ryb bude mít v tomto období sklony k přelétavosti a záletům, ale ve skutečnosti to, co potřebujete, je někde úplně jinde. Střídání partnerů vám štěstí nepřinese, potřebovali byste spíše stabilitu, ale vaše nejistota a nerozhodnost vám v tom budou překážkou.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1sms/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bzwww.platmobilem.cz

Související články

Další články