Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

ÚŽASNÁ PROMĚNA: Morbidně obézní pár nechtěli pustit na horskou dráhu, protože vážil 350 kilogramů. Zhubli o polovinu a jsou k nepoznání!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Milovali jídlo, nehýbali se a skončilo to tak, že dohromady vážili 350 kilogramů a nemohli ani vstát z gauče. Lexi (26) a Danny Reed (28) z Indiany se stravovali převážně ve fast foodech a stal se z nich morbidně obézní pár. Jednou si ale řekli dost a zhubli. Jenže to nebylo zadarmo!

Lexi (26) a Dannyho Reeda (28) z Indiany spojovala láska k jídlu. Jedli všechno možné a hlavně si objednávali jídla z fast foodu. Došlo to tak daleko, že ona vážila 219 kilo a on 127. Macatý pár už se ale nemohl skoro pohnout, a tak si řekl dost Chtěli zhubnout, ale nešlo to hned.

"Když jsme spolu začali chodit, hodně jsme přibrali společně. Pořád jsme chodili na večeře, o tom byl celý náš vztah, většinou jsme chodili na čínské jídlo. Oba jsme snědli tři talíře, než jsme si objednali donášku," řekla Lexi.

"Každý jsme snadno snědli 4000 kalorií denně. Jedli jsme pořád a nevěděli, kdy přestat. Každý rok jsme si dávali na nový rok ta samá předsevzetí, ale nikdy jsme to nevydrželi. V lednu 2016 se ale něco změnilo,“ dodala žena. Se svým partnerem už se jim nelíbilo, že jsou až morbidně obézní, a začali na sobě makat Jenže celá cesta rozhodně nebyla procházka růžovou zahradou.

Nejprve museli kompletně změnit celý jídelníček a vynechat fast foody, což pro ně bylo hodně těžké. A pak se vydali do fitka. Motivace se ještě zvýšila, když Lexi nechtěli pustit na horskou dráhu, protože byla moc tlustá.

"Jednou mě poslali pryč ze zábavního parku, protože bych ohrozila provoz horské dráhy. Cítila jsem se strašně ponížená,“ řekla Lexi. Pořádně na sobě zamakali a kila šla časem dolů. Nakonec společnými silami zhubli 140 kilogramů a teď vypadají jako úplně jiný pár Tím ale jejich hubnutí nekončí. Ještě nejsou úplně spokojení, takže cvičí a jí zdravě dál.

Související články

Další články