Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Už z ní není pudl! Lhářka z Prostřena se změnila k nepoznání. A dalších 5 věcí, které jste o Heleně z Prostřena nevěděli

Od natáčení zapracovala na své vizáži. Porovnejte, jestli to bylo něco
platné.
+ Další fotografie
Do povědomí diváků Prostřena se realitní makléřka Helena zapsala především svou ulhaností, kdy svým soupeřům do očí lhala, že žádný úkol týdne nedostala. Moc dobře si uvědomila, do jaké šlamastyky se sama dostala, jenže to už bylo pozdě. Co jste ale ještě o blondýnce, kterou soupeřka Lucie nazvala pudlem, nevěděli? Jak se dnes změnila?

Možná si Helena z Moravy vzala k srdci slova krásné Lucie a své zvláštně kudrnaté vlasy si nechala narovnat a přidala i trochu make-upu. Podle všeho se takto chtěla prezentovat především před klienty realitní firmy, pro kterou pracuje.

Jenže jestli jí vzhled dopomohl ke kšeftům, to ví jen ona sama. Lidi, co by měli zájem o nemovitost, si mohla spíš odehnat víc tím, že se přiznala, že jim dost často lže a zatajuje věci ohledně baráku či bytu.

To se všechno můžete tento týden dozvědět v Prostřenu, ale my vám přinášíme dalších 5 věcí, o kterých jste neměli ani páru.

1. Je rozvedená, bezdětná a zadaná. Má přítele a společně bydlí přes týden v bytě v Brně a na víkendy jezdí do jeho domečku v Příbrami na Moravě.

2. Ráda o sobě říká, že je pracovitá, spolehlivá a veselá. Má ráda dobrou zábavu a má smysl pro humor.

3. Jednou, když pekla vánoční cukroví, tak pekla jen pro psa. Pokaždé když dala várku cukroví na stůl, tak ho pes snědl, což se opakovalo až do té doby, než jí došly suroviny na pečení.

4. Případnou výhru by chtěla použít na splacení dluhů a dovolenou s partnerem.

5. Co nenávidí k smrti, je červená řepa. U stolu jí vadí špinavé nádobí a špatná kultura stolování.

Helena se nestala moc velkou oblíbenkyní u diváků Prostřena, ale třeba nás ještě překvapí. Dívejte se tento týden vždy od 17:50 na Primě. Blondýna totiž bude soupeřům ještě pořádně pít krev.

Mohlo by vás zajímat

Další články