Nedávno jsme vás informovali o události, za kterou by Justina Biebera (19) měli poslat na lobotomii nebo aspoň na převýchovu, a nyní jsme tu zpátky s dalším skvostem. Návštěvníci australského hotelu, v němž pobývala i slavná hvězda a u jehož bazénu nadávala do vyvržené velryby své fanynce, Justina natočili, jak bouchá svými pěstičkami do vzduchu jako malý kluk. Mrkněte na nahrávku a pobavte se společně s námi nad tím, jak je tenhle nikdy nemutující chodící komplex trapný.

Kanadský rodák se během jedné ze svých volných chvil, při kterých zrovna nefetuje nebo neleží v posteli údajných prostitutek, procházel kolem hotelového bazénu. Prohodil pár slov s blondýnkou ležící na lehátku a poté šel mapovat situaci, zda se u vody nenajde ještě nějaká holka, kterou by mohl svými ubohými kecy setřít.

Po chvilce pátrání usoudil, že dneska asi nebude den na nas**ání lidí, a tak se potřeboval vybouřit alespoň jinak. Začal kolem sebe bouchat pěstičkami jako nějaký boxer, čímž prokázal, že to v hlavě nemá zcela v pořádku. Během výpadů působil jako magorózní opice, kterou ve skutečnosti tak trochu je.