Wanczyková si své štěstí uvědomila ve středu, když odcházela z práce v nemocnici Mercy Medical Center. Výherní tiket propůjčila k nahlédnutí i kolegovi, který její výhru jen potvrdil. „Nemohla jsem ani řídit, nemohla jsem dělat nic,“ řekla Wanczyková reportérům CNN. Doplnila také, že požádala právě kolegu, aby ji doprovodil domů.

Wanczyková dále uvedla, že plánuje odejít do důchodu. „Už nepřijdu,“ vzkázala svému šéfovi v práci. Na otázku, co hodlá dělat s výhrou, která jí naprosto změnila život, odpověděla, „že se schová v posteli.“

Bob Bolduc, majitel obchodu, který ženě tiket prodal, se nechal slyšet, že odměnu 50 000 dolarů, která mu jako prodejci náleží, věnuje na charitu.

Američanka si bude muset rozmyslet, zda si nechá vyplatit celý jackpot najednou, nebo ve formě roční renty. Pokud se rozhodne pro jednorázové vyplacení, získá pouze „pouze“ 443,2 milionů dolarů. Z této sumy si pak stát vezme 30%. V případě renty bude částka vyplácena postupně ve třiceti splátkách, které se budou danit jednotlivě.