Charlie Sheen na podzim prodal dům, který předtím slíbil svým dcerám. To Denise Richards pěkně nakrklo a u soudu chce odstupné ve výši v přepočtu 20 milionů korun. Charlie už takhle platí na alimentech šílený majlant a bývalou manželku obviňuje, že ho chce obrat o víc peněz.

Jenomže vyjít s takovým Charliem není zrovna jednoduché. Už před lety požádal Denise, ať se s jeho dětmi přestěhuje blíž k jeho rezidenci. Vzhledem k tomu, jaké orgie se u něj často konaly, bývalá Bond girl váhala. Nakonec mu vyhověla, protože Charlie tvrdil, že chce vztahy s dcerami zlepšit. Ale bylo tomu právě naopak.

Jeho chování k celé rodině bylo stále agresivnější. Denis dokonce tvrdí, že zaslechla, jak malé Lole říká šílené věci, které už zavánějí drsným vyhrožováním.

„Nejdřív zabiju tebe a pak zabiju i tvojí mámu,“ hrozil prý Charlie své osmileté dceři. A to není všechno. Také na ni řval, že je „zk*rvenej prasečí v*cas“.

Vánoční náladu nepřidala ani SMS ze svátku 2013, kdy Lole Charlie napsal takovou hezkou taťkovskou zprávu. „Užij si hezký Vánoce se svojí z*sranou mámou, která stojí za h*vno. Já jsem rocková hvězda a génius, ona jenom zk*rvená bradavice!“

Charlie se vymlouval na to, že prý Denis u sebe věčně měla dceřin telefon a zpráva byla určena jí. No, to asi není tak úplně nejlepší omluva…

A už jste četli, jakou šílenou léčbu podstoupil Charlie v Mexiku? Můžete se podívat zde.