Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Už mu definitivně hráblo?! Neuvěříte, jaké sprosté nadávky řval Charlie Sheen na svoji osmiletou dceru

Jak vůbec mohl být Charlie na takového andílka takhle sprostý?
+ Další fotografie
Nemocný Charlie Sheen si určitě procházel šílenými stavy, když se dozvěděl, že je nakažený virem HIV. Bohužel si vztek a bezmoc vyléval na svých nejbližších a nejslabších. Teď se s ním jeho bývalá manželka Denise Richards soudí o dům a na herce začíná vylézat pěkná špína. Třeba to, jak sprostě nadával své dceři Lole.

Charlie Sheen na podzim prodal dům, který předtím slíbil svým dcerám. To Denise Richards pěkně nakrklo a u soudu chce odstupné ve výši v přepočtu 20 milionů korun. Charlie už takhle platí na alimentech šílený majlant a bývalou manželku obviňuje, že ho chce obrat o víc peněz.

Jenomže vyjít s takovým Charliem není zrovna jednoduché. Už před lety požádal Denise, ať se s jeho dětmi přestěhuje blíž k jeho rezidenci. Vzhledem k tomu, jaké orgie se u něj často konaly, bývalá Bond girl váhala. Nakonec mu vyhověla, protože Charlie tvrdil, že chce vztahy s dcerami zlepšit. Ale bylo tomu právě naopak.

Jeho chování k celé rodině bylo stále agresivnější. Denis dokonce tvrdí, že zaslechla, jak malé Lole říká šílené věci, které už zavánějí drsným vyhrožováním.

„Nejdřív zabiju tebe a pak zabiju i tvojí mámu,“ hrozil prý Charlie své osmileté dceři. A to není všechno. Také na ni řval, že je „zk*rvenej prasečí v*cas“.

Vánoční náladu nepřidala ani SMS ze svátku 2013, kdy Lole Charlie napsal takovou hezkou taťkovskou zprávu. „Užij si hezký Vánoce se svojí z*sranou mámou, která stojí za h*vno. Já jsem rocková hvězda a génius, ona jenom zk*rvená bradavice!“

Charlie se vymlouval na to, že prý Denis u sebe věčně měla dceřin telefon a zpráva byla určena jí. No, to asi není tak úplně nejlepší omluva…

A už jste četli, jakou šílenou léčbu podstoupil Charlie v Mexiku? Můžete se podívat zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články