Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Už jste viděli nový Resident Evil? 5 důvodů, proč se zamilovat do hvězdy filmu Ruby Rose!

Typ všech mužů i žen po celém světě!
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Ruby, Ruby, Ruby! Proč jsi jen, Ruby? Tahle herečka, modelka a ikona je velkým společenským tématem sama o sobě. Někteří o ní říkají, že je namyšlená a arogantní celebrita, jiní, že je sebevědomá, silná žena. Kde je pravda, ví asi pouze ona, my jsme se ale rozhodli, že ji budeme milovat až do konce našich životů, protože k tomu máme pádné důvody!

1. Chlapecký vzhled, který je neuvěřitelně sexy

Ruby sice vypadá trochu jako kluk, ale docela sexy kluk! Je neuvěřitelně půvabná a zároveň drsná. Ženy po celém světě kvůli ní uvažovaly, že se stanou lesbičkami, a muži jen nevěřícně čučí a nevědí, jestli se mají bát konkurence, nebo se do ní také zamilovat. Ať tak či onak, patří do žebříčku nejvíc sexy lidí této planety.

2. Tetování

Není snad člověka, kterému by jeho tetování slušela více než Ruby, umí je nosit a umí je také pěkně odhalit. To nám dokázala v seriálu Orange Is New Black, kde šla opravdu do plných! Vysvlékla se kompletně donaha a odhalila tak všechny omalovánky na svém těle.

3. Zastánkyně slabších

Jestli se chcete pustit s Ruby do křížku kvůli citlivým tématům, jako je sexismus, homosexualita nebo týrání zvířat, raději to nedělejte! Rozmete vás do všech směrů. Vystupuje velmi sebevědomým dojmem a tato témata se jí navíc úzce dotýkají, proto neváhá mluvit o nich veřejně.

4. Vždy je za dámu

Zdá se to neuvěřitelné, vzhledem k jejímu chlapeckému vzhledu, ale vždy, když se objeví na veřejnosti v róbě, jdeme do kolen. Málokdo umí své styly tak důstojně kombinovat, aby byl sexy i jako kluk, i ve večerních šatech.

5. Láska

Ruby se se svou sexualitou netají, dokonce hrdě mluví o tom, že má velmi zdravý sexuální život. Z fotek s její přítelkyní, které často postuje na sociálních sítích, je patrné, že jsou si dost blízké. I když po ní pravděpodobně prahnou miliony žen, možná i mužů, své milované je věrná.

Související články

Další články