Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Už jednou se chtěl zabít! David Bystroň měl v plánu sebevraždu už v minulosti

Byl klidným chlapem, ale problémy řešit neuměl…
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Fotbalistu Davida Bystroně dohnala k sebevraždě složitá životní situace. Zabít se chtěl ale už v minulosti. Tehdy se to nepovedlo.

Fotbalista minulý pátek spáchal sebevraždu v pronajatém bytě ve Švýcarsku, David Bystroň, se podle expřítelkyně a sestry o sebevraždu nepokusil poprvé. Důvodů k takovému činu měl prý mnoho, ale ten nejzásadnější byl milionový dluh, který nebyl schopen sám splatit. Na rozloučenou sice David zanechal dopis, ve kterém byly podle spekulací uvedeny osobní důvody… ale tomu nevěří ani jeho nejbližší.

„Byl na tom fakt zle. Asi každého chlapa významně zasáhne, když nemůže vydělávat peníze a má se o něj starat ženská. Přesto se nějak snažil ty dluhy platit. Když měl, tak zaplatil. Nebo jsem něco platila já…,“ přiblížila Davidovu zoufalou situaci pro Blesk expřítelkyně Barbora.

Dřívější hvězda Baníku Ostrava a Plzně kvůli dopingové aféře v roce 2011 spadla do několikamilionového dluhu. V roce 2013 byla na něho uvalena exekuce a do toho všeho se rozváděl s manželkou Kamilou. Aby toho nebylo málo, tak se projevily opakované zdravotní problémy s kolenem, kvůli čemuž musel svoji vrcholovou kariéru vzdát.

“Ano, je pravda, že se tehdy pokusil o sebevraždu…,” potvrzuje první pokus o sebevraždu sestra Lucie pro deník Blesk.

V roce 2015 se Davidovi narodil syn Dominik, kterého mu porodila expřítelkyně Barbora. Bohužel i v této sféře Bystroň totálně selhal. Svou partnerku, která mu pomáhala splácet dluhy, podvedl s nejlepší kamarádkou Veronikou a svoji novou rodinku opustil (syn Dominik v té době byl malé miminko). Ze začátku se prý snažil syna občas vídat, ale nakonec se i na něj vykašlal.

Sestra Davida Bystroně věří, že Barbora najde nového muže do života. S Barborou jsou velké kamarádky, které se vzájemně podporují a drží v těžkých chvílích nad vodou.

Související články

Další články