Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Už je jasné, na co ulovila Vojtu Dyka. Jeho bývalka Markéta Frösslová má na hrudi dva sexy poklady a ty musíte vidět!

Už je jasné, na co ulovila Vojtu Dyka. Jeho bývalka Markéta Frösslová má na hrudi dva sexy poklady a ty musíte vidět!
Zdroj: Profimedia.cz/archiv
Randili spolu mnoho let a je jasné, na co krásná herečka Markéta Frösslová ulovila playboye Vojtu Dyka. Jen co odhalila svůj sexy hrudníček, tak by snad i slepý uhádl, co na své holce zpěvák zbožňoval. Tohle by chtěl totiž laskat doma snad každý chlap.

Sice Markétu nakonec Vojta vyměnil za starší kolegyni Tatianu Vilhelmovou, ale herečka neskončila v depresích. Ba naopak. Konečně začala žít, rozvíjet svou kariéru a koukat po jiných frajerech. Teď už je momentálně zadaná, ale můžete Vojtovi jen závidět, co mohl líbat a hladit dlouhých sedm let

Sympatická herečka má na hrudi něco tak cenného, že možná ani sama neví, jaký poklad si na sobě hřeje. Jen co odhodila stud, ukázala svá prsíčka, tak najednou o ni začal stoupat výrazně zájem nejen v mužských kruzích, ale i ve filmařských. Začala víc natáčet a za to může vděčit i svým dokonalým přednostem, které naštěstí nepoznaly ruce plastického chirurga.

Jestli jste horňáci nebo prostě jste jen zvědaví, tak koukněte do naší fotogalerie, kde se rozhodně pokocháte ženskou smyslností a krásou.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy