Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Uvnitř bunkru švédského Fritzla: Podívejte se, kde muž věznil a znásilňoval svou oběť!

Zdroj: koláž archiv
+ Další 4 fotografie
Možná právě Josefem Fritzlem se nechal inspirovat švédský doktor, který zdrogoval a následně unesl ženu. Držet ji chtěl ve speciálně zbudovaném bunkru.

Před švédský soud se dostal opravdu bizarní případ. Nejmenovaný doktor ze Stockholmu byl obviněn z únosu, znásilnění a následného věznění ženy.

S tou se nejprve setkal v jejím stockholmském bytě, kde ji zdrogoval pomocí jahod napuštěných Rohypnolem. Uspanou ji znásilnil, na invalidním vozíku převezl do auta a odjel s ní až do 550 kilometrů vzdáleného Kristianstadu. Tam už měl připravený speciální bunkr, který podle obžaloby budoval dokonce pět let dopředu.

Zde žena pobyla šest dní, během nichž byla pravidelně znásilňovaná a dopovaná sedativy. Ve svém neštěstí měla ale nakonec přece jenom štěstí.

Když se muž vrátil do švédského hlavního města, aby vyzvedl z jejího bytu pár dalších věcí, dozvěděl se, že tam před jeho příchodem byla policie a po ženě se oficiálně pátralo. To ho vylekalo a rozhodl se, že se s ní vrátí. Oběť měla pod pohrůžkou smrti přitom únos zamlčet a vyšetřovatelům sdělit vymyšlený příběh. Nakonec ale všechno vyšlo najevo.

Známí doktora jsou šokovaní. Jeden z nich novinářům sdělil: "První si říkáte: 'Třeba to není tak vážné, média to jenom zveličují.' Když ho ale teď soudí, začíná být už jasné, co zku*veně zvráceného se stalo. Je to jako z nějakého filmu. Čím víc o celém případu čtu, tím víc to nechápu. Nikdy nevypadal jako typ člověka, který by byl schopný unést a zneužít ženu."

Související články

Další články