Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Útok z hlubin WC: Had kousnul muže přímo do penisu! Zde je 5 tipů, co v podobné situaci dělat

Tohle je poslední obrázek, který váš penis spatří před smrtí.

Pětatřicetiletý Izraelec byl v pátek převezen do nemocnice poté, co na něj ze záchodové mísy vybafl had a kousl ho přímo do penisu. Muž měl štěstí v neštěstí – had, který ho kousnul, nebyl jedovatý, což je v Izraeli spíše vzácnost, a tak mu na penisu zřejmě zůstanou jen dvě vzpomínkové dírky. I tak si ale zřejmě příště rozmyslí, jestli se raději nevyčůrá do PET lahve.

Abyste se vy, naši čtenáři, nemuseli bát chodit na WC, máme pro vás pět rad, co dělat, kdybyste se se svým penisem dostali do podobné situace. Nepotřebujete k tomu žádné speciální zbraně ani omračovadla, vystačíte si s tím, co na záchodě najdete okolo sebe.

1. Utopte ho

Pokud se had již zakousl, zkuste mu rukama opatrně rozevřít tlamičku a následně ho nelítostně utopit v záchodové míse. Během topení nepřetržitě splachujte.

2. Přiduste ho

Vezměte do ruky záchodové prkénko a vší silou s ním hada přibouchněte. Dejte si však pozor na místa, kde končí had a začíná váš penis. V těchto místech přibouchávat nedoporučujeme.

3. Omračte ho

Zkuste hada zfetovat záchodovou vůní. Uchopte jakýkoliv osvěžovač vzduchu, který máte na dosah a vystříkejte ho hadovi do očí. Pokud okamžitě nevyhledá lékařskou pomoc, je téměř bez šance, že útok plynu s mořskou vůní přežije.

4. Uřízněte ho

Pokud se had nechce penisu pustit, prkénko nezabírá, osvěžovač vzduchu došel a had umí plavat, je na čase zvolit drastičtější způsob jeho smrti. Popadněte záchodovou štětku nebo zvon a hada uřízněte. Štětkou to budete pižlat dlouho, ale lepší pižlat dvě hodiny hada, než přijít o penis.

5. Smotejte ho

Pokud všechny předchozí záchranné akce ztroskotaly a had se stále drží zakousnutý, smiřte se s tím, smotejte jej do kalhot a založte Dalibor Janda revival.

Související články

Další články