Ženatý návrhář a ikona pražské gay scény, Kubánec Osmany Laffita (49) buďto čelí nechutnému útoku přes falešný profil na gay seznamce, nebo by si měl lépe hlídat soukromí.

Redakce eXtra delší dobu sledovala profil na jedné stránce sloužící k diskrétnímu seznamování gayů a nutno říct, že pokud se za módního guru někdo vydává, aby přes něj naháněl kluky, počíná si hodně zkušeně.

Profil je plný zjevně Laffitových fotografií, které jsou autentické, což není problém poznat podle tetování. Sedí i místa, ze kterých se majitel profilu přihlašuje, má totiž zapnutou funkci, která umožňuje nahlásit lokalitu, kde se ten či onen gay právě nachází, a je tak snadné zjistit si, jak daleko má jeden uživatel ke druhému. A právě Laffitovo bydliště na Berounsku je častou lokalitou majitele profilu.

Velmi přesný je zřejmě falešný profil návrháře jak v popisu a známých zálibách Laffity, tak co se týče sexuálních preferencí. Uživatel se hlásí k dobrodružné a pestré kopulaci, ideálně s „montérákem“, „fotbalistou“, nebo někým v kůži, upřednostňuje anální styk, trvá na bezpečném sexu a zdůrazňuje obřezaný penis. Ten údajně Laffitův je na profilu několikrát vypodobněn v erektivním stavu pod spodním prádlem, vše ale velmi vkusně a na úrovni.

Na celém „podvodu“ je zarážející, že ona stránka patří mezi velmi oblíbené a hlavně bezpečné gay kanály, kde je jakékoli obtěžování či vydávání se za někoho okamžitě řešeno a celý portál si hodně zakládá na bezpečí a dodržení soukromí. Ten, co se za Laffitu zřejmě vydává, tedy musí hodně přesvědčivě předstírat, že je Laffita, protože jinak by byl profil dávno zablokován. V případě, že by profil byl pravý, je zase nepravděpodobné, že by o těchto aktivitách Laffity nevěděl jeho životní partner a nevadilo by mu to.

Laffita žije jedenadvacet let s dlouholetým privátním i obchodním partnerem Guyem P. Gheysensem, kterého si letos v jeho rodné Belgii vzal. U nás je totiž registrování homosexuálního páru nemožné, pokud se jedná o dva cizince. Laffita je tak v Česku svobodný, ale v Belgii ženatý.

Sám návrhář na naše dotazy ohledně autentičnosti profilu nereagoval, v poslední době ale několikrát zcela otevřeně hovořil o krizích, které dlouholetý vztah s jeho partnerem provázejí.

Tak snad díky tomuto článku nepřijde další!