Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Utlačovaný přítel Lucie z Výměny, která nezvládá úklid, se zhroutil: Co své ženě vzkázal?

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Výměna manželek
V dnešním díle Výměny manželek jsme mohli vidět, jak si excentrická Marie, která miluje tetování a piercingy, poradila s nemluvným náhradním tatínkem, který místy vypadal, že ho život absolutně nebaví a čeká jen na to, až dožije. Na druhé straně jsme viděli maminku Lucii, která má doma jedno dítě a vládne tvrdou rukou, jak si poradí v náhradní rodině se třemi dětmi a dvěma psy. Marie se celou Výměnu snažila domluvit příteli Lucie, aby se přestal chovat jako podpantoflák a snažil se více prosadit. Jak to celé dopadlo?

V dnešní premiérové Výměně manželek jsme mohli vidět rodinu z Tábora, kterou tvoří Marie (33), Jirka (38), Sharlotte (10) a dvojčata Samuel (6) a Vanessa (6). Na druhé straně jsme se seznámili s Luckou (32), Pavlem (33) a Williamem (3), kteří žijí ve Veselí nad Lužnicí.

Zatímco Marie žije v poměrně pohodovém vztahu, kterému nic nechybí, tak Lucie má s přítelem Pavlem dlouhodobé problémy. „Kdysi jsem byla ráda, když se k mně přitulil. Dnes už si neprojevujeme tolik náklonnost a nějak ji nevyhledávám,“ řekla na začátku Výměny.

Jakmile se Marie rozkoukala v bytě Lucie, nestačila se divit. Absolutně nechápala, jak je možné, že syn Pavla a Lucky má alergie, a přesto mají v bytě kočky a neskutečný nepořádek. Čím déle byla Marie v náhradní rodině, tím více začínala chápat, co se tam děje.

Přítel Lucie Pavel, se choval jako největší podpantoflák. Bál se sebemenší změny, kterou by Marie udělala a nevěděla by o tom Lucka. V jednu chvíli se dokonce zhroutil a prozradil. „Bojím se, aby mě neopustila. Chtěl bych s Lucii zůstat napořád,“ řekl se slzami v očích.

Mezitím, co se Pavel vyznával z lásky k Lucii, tak ta se ve svém náhradním domově svěřila s něčím jiný. Má seznamku, ale nehledá muže, nýbrž nějakou ženu. Mezi osmi očima pro změnu Pavlovi tvrdila, že se jí po něm stýskalo a ráda ho vidí.

Až si Pavel poslechne, co všechno Lucie řekla, šťastný asi nebude.

Související články

Další články