Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Utajovaná blízká příbuzná Michaela Jacksona promluvila: 31 let čekám, teď už mlčet nebudu!

+ Dalších 8 fotografií
Žena jménem Tiffany Whyte se před nedávnem prohlásila za utajovanou dceru Janet Jackson! Ta ji prý před 31 lety dala k adopci. Whyte od té doby vyrůstala u pěstounů. Byla nucena mlčet, ale nyní se rozhodla, že vyjde s pravdou ven.

Janet Jackson měla údajně tajné dítě se svým bývalým manželem Jamesem DeBargem. Za něj byla provdána od roku 1984 do 1985. Tehdy se jim narodilo dítě, které bylo dáno k adopci. DeBarge se s informací svěřil bývalému lékaři Michaela Jacksona Conradu Murrayovi v jednom ze svých dopisů, které mu poslal do věznice. Murray si odpykává trest za údajné zabití slavného zpěváka.

Ani DeBarge, ani Janet se k uveřejnění tohoto dopisu nikdy nevyjádřili. Zato Tiffany má potřebu se vyjádřit. „Celý můj život mě zapírala! Je na čase, abych šla s pravdou ven!“ svěřila se Tiffany Radaru online.

S Etterlene DeBarge, její údajnou babičkou, si nechala udělat test DNA, který vyšel pozitivní. Pokud i další testy vyjdou pozitivně, co se bude dít? Whyte tvrdí, že jí nejde o slávu ani popularitu. „Chci jenom svoji mámu a svého tátu,“ přiznala. Janet Jackson, která nedávno ve svých padesáti letech porodila potomka, tak čelí pěknému skandálu. Jsme velmi zvědaví, jak tohle dopadne!

Mohlo by vás zajímat

Další články