Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Usvědčená lhářka Menzelová promluvila o životě se dvěma muži. Už jí věříte?

Usvědčená lhářka Menzelová promluvila o životě se dvěma muži. Už jí věříte?
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Olga Menzelová (38) to má s chlapy docela složité. Žije s režisérem Jiřím Menzelem (78), ale první dceru má s režisérem Jaroslavem Brabcem (61). A s kým má druhou dceru, snad ví jen ona. Tentokrát poprvé promluvila o manželské nevěře. Jak tedy ten jejich trojúhelník funguje?

Olga o svém těhotenství v roce 2008 dlouhou dobu mlžila. Nechtěla přiznat, že je těhotná, a teď už víme proč Nakonec to provalil její trenér jógy, ale ona vše popřela. Za pár dní si to rozmyslela a šla s pravdou ven. A pak začala lhát na všechny strany.

"Já a Jarda Brabec? Tomu se můžu jenom smát, to je legrační," tvrdila tenkrát Olga Blesku. Fotografové Blesku ji totiž s milencem načapali na chatě na Lipně. A to se zase vymlouvala, že spolu jen připravovali výstavu a film. Šla z ní jedna lež za druhou, aby nemusela přiznat, s kým vlastně čekala dítě. Až teď se rozpovídala pro Blesk pro ženy a řekla, jak to všechno bylo. Věří jí to ale ještě někdo?

"Jirka říkal, že děti nikdy nechce. Myslela jsem, že se to zlomí, ale nezlomilo. Řešila jsem to po svém. Když jsem otěhotněla, tak jsem mu to okamžitě řekla. Byli jsme domluvení, že až se to stane, tak se naše cesty rozdělí," vysvětluje po osmi letech Olga, proč otěhotněla s tehdejším manželem herečky Veroniky Freimanové (60).

Olga nelhala jen novinářům, ale i svému manželovi Jiřímu Menzelovi Ten totiž také neměl tušení, proč se jeho žena schovávala na chatě s Brabcem. Pak si totiž myslel, že fotografie, které vyfotil Blesk, jsou jenom fotomontáž. Nakonec se Olga k Brabcovi na nějaký čas dokonce přestěhovala

"Kdyby to udělal chlap, tak by to bylo jedno. Ale že si to dovolila udělat ženská a ještě žena slavného muže, byl to skandál," řekla Olga Blesku pro ženy. Třeba někdy přizná, kdo je skutečným otcem její druhé dcery Evy Marie (1,5).

"Mohla jsem se rázněji postavit některým lidem. Mohla jsem jinak komunikovat s médii. Pořád někomu něco vysvětlovat je k ničemu. A že člověk dělá chyby? No a co. Měl by se z nich poučit a neopakovat je," dodala Olga pro Blesk pro ženy. Tak uvidíme, co z ní časem ještě vypadne a co všechno z toho, co řekla, je opravdu pravda.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy