Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Úspěch Češky na Miss Earth: Klára Vavrušková se stala třetí nejkrásnější ženou planety

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
soutěž
Česko-Slovenská Miss a Česká Miss Earth 2019 Klára Vavrušková (20) se na Filipínách zúčastnila celosvětové soutěže Miss Earth. V konkurenci 84 dívek se umístila na krásném třetím místě. Nejkrásnější ženou planety se stala Portoričanka Nellys Pimentel.

Soutěž Miss Earth, která se kromě krásy účastnic zaměřuje i na ekologii, se každoročně s výjimkou dvou ročníků koná na Filipínách. Česko tam letos zastupovala Klára Vavrušková, která je Česko-Slovenskou Miss a Českou Miss Earth 2019. Z celkem 85 dívek se probojovala mezi 3 nejkrásnější, vítěznou korunku získala Nellys Pimentel.

Podmínkou pro účast v této konkrétní soutěži krásy je prokazatelné působení v projektu, který má za cíl ochranu životního prostředí. Brunetka Klára Vavrušková před dvěma měsíci získala v české soutěži hned dva tituly, kromě toho hlavního získala i titul Česká Miss Earth, která se volí na 4 roky.

Zatím největším úspěchem české reprezentantky na Miss Earth zůstává výhra Terezy Fajksové z roku 2012.

Související články

Další články