Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

USMAŽ SE V PEKLE! Na schránce zrůdné matky Marečka (†3) se objevil vzkaz! FOTO UVNITŘ

Zdroj: Facebook
+ Dalších 26 fotografií
tragédie
Malý Mareček (†3) z Loun minulou sobotu za podivných okolností zemřel, podle místních ho matka s přítelem utýrali k smrti. Několikrát ho prý lidé v okolí viděli s popáleninami, modřinami nebo vytrhanými vlasy. Zatímco otčím chlapečka by měl být ve vazbě, jeho matka Simona se údajně ukrývá u sebe doma. Na její schránce se proto objevil zatraceně drsný vzkaz.

Utýraný Mareček, který by v březnu oslavil třetí narozeniny, už svíčky na dortu nesfoukne. Za jeho smrtí má stát jeho otčím, který ho dlouhodobě trýznil, zatímco chlapcova matka všemu přihlížela. Lidé z celého Česka jsou nyní naštvaní, že dokázala dát přednost údajnému narkomanovi před vlastním synem. Doteď přibývaly vzkazy pouze na jejím facebookovém profilu, nyní se však jeden objevil přilepený na její poštovní schránce.

Dopis hovoří zcela jasně: „Simono! Jsi lidská zrůda, která nemá právo zůstat na svobodě a ještě chodit mezi námi. Doufám, že se usmažíš v pekle,“ píše se na začátku. Dopis je v podstatě velmi podobný komentářům, které kolují po Facebooku.

Vzhledem k charakteru dopisu najdete jeho celé znění v galerii. Obzvláště dodatek dopsaný v rohu papíru je totiž velmi drsný. Na Facebooku už se objevily i komentáře, jejichž autoři se snaží veřejnost umírnit. Píše se v nich, že pokud by byli lidé schopni Simoně ublížit, byli by stejní jako ona sama.

Související články

Další články