Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Uršula Kluková si oholila zajíčka! Takhle vypadá příslib divokého sexu mezi rozvernou sedmdesátnicí a nesmělým holobrádkem

Rozvrkočená paní a dobře naladěný zajíček? Ne, to není situace
z pornofilmu, ale z akce na podporu odchlupování.
Zdroj: archiv

Herečka Uršula Kluková přišla na veletrh, rozetřela si po sobě tělové máslo a střemhlav se vrhla na nic netušícího mladého bezbranného chlapce. Vyjukaný finalista Muže roku Vojta Zvěřina neměl moc možnost úniku, tak se musel chtě nechtě roztoužené Uršule podvolit.

Ta mu začala mazat na obličej bahenní masku a přitom se pomalu dostávala do transu, který provázela slovy: „Já si ráda sáhnu na hezkého a mladého kluka, ale musí mít charisma a být o pár let mladší. Vojta je přesně můj typ!" vysvětlila, když se lísala k o padesát let mladšímu holobrádkovi.

„Víte, už jsem ho pozvala i do divadla na mé představení a třeba zajdeme i na skleničku vína,“ dodala posléze čiperná babička. „Podívejte se, já mám chlapy kolem sebe ráda. Co z toho života jinak mám? Ti mladí mi dodávají optimismus a chuť do života,“ smála se vesele tato kudlanka nábožná.

Související články

Další články