Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Úroveň pod psa. Nové songy Lucie Vondráčkové jsou buď slabé, a nebo tupé

+ Další 2 fotografie
Trapas
Lucie Vondráčková (38) se vždy stylizovala do role ženy, která se z temných dnů vyzpívá. Když měla splín, vznikaly písně, které měly cit a energii. V současné době svádí rozvodovou bitvu s hokejistou Tomášem Plekancem (36) a dotočila album Růže. Její nejnovější počin ale budí rozpaky.

Lucie Vondráčková se vždy mohla opřít o fanoušky o něco více než o svůj hlas. Co jí příroda vzala na talentu, to si ale Lucka umí vydřít. Na novém albu je dvacet skladeb, což je opravdu solidní porce. Jenže kritika její album trhá na cucky…

„Jenže asi polovina desky nestojí za nic… Smutnou ukázkou nedotaženosti je titulní a úvodní Růže, kde Vondráčková slabikuje ‚jen tak zdobit, jen se krášlit, to mi teda nestačí, ne, to pro mě vůbec není‘ a působí jako puberťačka, jež právě nachází sebe samu,“ tepe Vondráčkovou hudební kritik Václav Hnátek na webu idnes.cz.

Hnátek dále dodává že píseň Zásah je vystavěna na tupém tanečním rytmu. Lucie prý ukazuje směr, jakým se v muzice dnes už nevydávat.

Lucie se snažila, infantilními texty ale album zabila… Škoda.

Mohlo by vás zajímat

Další články