Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Uráží Ovčáček lidi sám za sebe? Nebo mluví za Zemana? Každý jeho pátý výrok je odporný

Ne. Rozhodně ne. Je to útok na Hrad. Tak v kostce mluví Ovčáček.
Zdroj: Facebook.com
Buď mlží, nebo je mimo, nebo někoho uráží. Tak by se daly v kostce shrnout výroky hradního mluvčího Ovčáčka. Otázkou je, zda mluví za prezidenta, nebo sám za sebe.

Je největší oporou prezidenta Zemana, a dokonce už chytá jeho mimiku a intonaci. Zároveň ale působí jako loutka bez vlastního mozku. Tak lze charakterizovat hradního mluvčího Ovčáčka.

Novináři z portálu Lidovky.cz nyní prošli 2606 tweetů Jiřího Ovčáčka, které publikoval na účtu @PREZIDENTmluvci do 31. října 2016. A nebylo to hezké čtení. Z analýzy plyne, že Ovčáček v každém pátém výroku někoho napadne nebo urazí. Otázkou je, zda mluví sám za sebe, nebo za Zemana (72).

Ovčáček urážel rodinu novináře Ferdinanda Peroutky. Dále útočil na ministra Daniela Hermana a jeho strýce Bradyho. Nechutné výroky měl i na letové dispečery, když Zeman zmeškal pohřeb slovenského prezidenta Kováče. Tradiční jsou pak útoky na premiéra Sobotku.

Nižší státní úředníček stále nebyl schopný definovat, zda na sociálních sítích kope do lidí sám za sebe, nebo to dělá ve jménu svého pána Zemana.

Související články

Další články