Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Úřady prozradily děsivé detaily sebevraždy Robina Williamse. Před oběšením si ještě podřezal žíly!

Robin Williams si nejprve chtěl podřezat žíly, ale rány nebyly dost
hluboké.
+ Další 4 fotografie

Policie už potvrdila, že se jedná o sebevraždu. Robin Williams (†63) z tohoto světa odešel dobrovolně poté, co již nedokázal bojovat se svými depresemi. Nyní vyšlo na tiskové konferenci najevo, kde soudní patolog prozradil detaily z činu, jak moc tento herec odejít chtěl a svou smrt si přál.

Bolestné pro všechny, kdo ho měli rádi.

Williams se totiž ve svém kalifornském domě nejprve rozhodl podřezat žíly kapesním nožem, ale rány nebyly dost hluboké, aby vykrvácel. Začal jenom omdlévat, ovšem smrt nepřicházela tak rychle, jak by si přál.

Rozhodl se jí proto pomoct tím, že si na dveře šatny přivázal pásek a na něm se oběsil. Mrtvého herce pak našel před dvanáctou hodinou dopoledne jeho asistentka, který s ním měla jít na domluvenou schůzku.

Nikdo z jeho okolí neměl tušení, že by si herec chtěl sáhnout na život, přičemž ale bipolární porucha a deprese jsou jedním z nejčastějších důvodů dobrovolného odchodu z tohoto světa. Spekuluje se také o tom, že herec na tom byl finančně špatně, ale vzhledem k tomu, že měl roztočeny dva filmy a navíc chystal návrat své Mrs. Doubtfire, peníze určitě nebyly ten pravý důvod.

Mohlo by vás zajímat

Další články