Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

UNIKLO Z TVÁŘE: Iva Pazderková sbalila chlapa v zákulisí!

Iva se zamilovala v Tváři.
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
Porotkyně show Tvoje tvář má známý hlas Iva Pazderková (36) má najednou obrovské sebevědomí a všem kecá do života. Už víme, kde se v ní ta sebejistota tak nečekaně vzala. Iva je totiž zamilovaná, což je stav, který nabudí každého. Koho blondýna sbalila?

Iva Pazderková tak dlouho hledala chlapa, až se jí to povedlo. A zamilovala se během natáčení show Tvoje tvář má známý hlas. V jejích spárech skončil sympatický postprodukční koordinátor Hynek, který má na starost finální podobu soutěže.

„Poznali jsme se během první řady Tváře. Jednou po natáčení jsme se dali do řeči a potom přišlo pozvání na rande. Šli jsme na moje přání do pražské zoo. Myslím, že u výběhu vyder bylo rozhodnuto,“ přiznala Pazderková deníku Aha! svou velikou lásku.

Zároveň Iva přiznala, že vztah jim klape i kvůli tomu, že se málo vidí a jsou si vzácní. Ona i Hynek mají velmi nabitý pracovní den, a tak jsou rádi, když se večer mohou obejmout a nemyslet chvíli na Tvář.

Mohlo by vás zajímat

Další články