Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Unikátní fotografie z natáčení Chalupářů: 5 fotek, které desítky let čekaly na objevení!

Zdroj: foto: Jiří Kepka, Facebook
+ Další fotografie
Chalupáři
Legendární seriál Chalupáři se opět objevil na televizních obrazovkách. Odhalíme vám unikátní snímky z natáčecího placu oblíbeného seriálu, se kterými se kdysi pochlubil herec a režisér Ondřej Kepka (49).

Herec a režisér Ondřej Kepka udělal radost všem fanouškům legendárních Chalupářů.

Na svém facebookovém profilu před pár lety zveřejnil sadu unikátních snímků z natáčení ve vesničce Višňová, které v roce 1974 pořídil jeho otec Jiří. Ten vzal synka na "plac" zkontrolovat maminku, herečku Gabrielu Vránovou (†78).

"Vzácné fotky odhalil tátův fotoarchiv. Jedná se o soukromé fotografie z natáčení seriálu Chalupáři, rok 1974 - asi jedno z mých prvních setkání s filmovým štábem. V seriálu jsem nehrál, šlo o zcela ojedinělou návštěvu při natáčení, kdy jsme s tátou jeli pozdravit mámu na plac," napsal Kepka na sociální síť k snímkům, které okamžitě vzbudily ohlas, protože právě asi po milionté reprízovaná série je u nás i po letech nesmírně oblíbená.

A zajímavost pro fajnšmekry - na jednom snímku je také mladičká Hana Maciuchová, učitelka Miriam Hejlová z novácké Ulice. V seriálu hrála Vlastu Makovcovou a objevila se celkem ve čtyřech epizodách.

Související články

Další články