Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Unikátní fotografie z natáčení Chalupářů: 5 fotek, které desítky let čekaly na objevení!

+ Další 2 fotografie
Chalupáři
Legendární seriál Chalupáři se opět objevil na televizních obrazovkách. Odhalíme vám unikátní snímky z natáčecího placu oblíbeného seriálu, se kterými se kdysi pochlubil herec a režisér Ondřej Kepka (49).

Herec a režisér Ondřej Kepka udělal radost všem fanouškům legendárních Chalupářů.

Na svém facebookovém profilu před pár lety zveřejnil sadu unikátních snímků z natáčení ve vesničce Višňová, které v roce 1974 pořídil jeho otec Jiří. Ten vzal synka na „plac“ zkontrolovat maminku, herečku Gabrielu Vránovou (†78).

Vzácné fotky odhalil tátův fotoarchiv. Jedná se o soukromé fotografie z natáčení seriálu Chalupáři, rok 1974 – asi jedno z mých prvních setkání s filmovým štábem. V seriálu jsem nehrál, šlo o zcela ojedinělou návštěvu při natáčení, kdy jsme s tátou jeli pozdravit mámu na plac,“ napsal Kepka na sociální síť k snímkům, které okamžitě vzbudily ohlas, protože právě asi po milionté reprízovaná série je u nás i po letech nesmírně oblíbená.

A zajímavost pro fajnšmekry – na jednom snímku je také mladičká Hana Maciuchová, učitelka Miriam Hejlová z novácké Ulice. V seriálu hrála Vlastu Makovcovou a objevila se celkem ve čtyřech epizodách.

Mohlo by vás zajímat

Další články