Veronika Kopřivová byla pěkně divoká už jako teenagerka. Faktem tedy je, že tehdy se ještě udržela a neukazovala prsa. Přece jen jí nebylo 18 let.

Z fotek je vidět, že Veronika chtěla rychle dospět a hrála si na starší. V ruce drží láhev s alkoholem, na dalším snímku zase někdo drží ji. Prostě večírky, alkohol a kluci ji bavili už od puberty.

Také je vidět, že Veronika od puberty ušla kus cesty. Naučila se líčit, nechala si narůst delší vlasy a začala vypadat jako docela hezká holka. Když pak byla starší, tak se jí nový vzhled vyplatil, když z Němců začala tahat peníze při strip show.

Kdo by čekal, že tahle slečna po kadeřnickém učňáku vyrazí balit hokejisty a fotbalisty do Prahy? Jenže pro Veroniku byly Teplice malé. A malá jí byla i Praha. Proto vyrazila na Floridu s tím, že se zde pokusí sehnat nějakou dobrou partii. A povedlo se jí to.

Máte další informace z Teplic? Víte něco o tom, že by Veronika něco z Německa vozila a v Česku to tajně prodávala? Víte něco o tom, že má za sebou kromě striptýzu další nepříjemné životní zkušenosti? Napište nám na adresu redakce@extra.cz.