Sobotní den se navždy vryje do paměti mladého páru z Mikulova, který se v ten den nechal oddat. Unesená nevěsta se objevila na koncertě kapely Kryštof v rámci jejího Kryštof Kempu, kde si jí okamžitě všiml Richard Krajčo (37).

Půvabnou brunetku pozval zpěvák na pódium stejně jako jejího manžela, který se záhy objevil. Dostat svou ženu zpátky ale nebylo tak snadné, novomanžel musel zazpívat a potom předvést skok do publika, tzv. stage diving, který ale proběhl velmi opatrně, vzhledem k tomu, že tyto koncertní radosti jsou často velmi nebezpečné a z novomanželky by se tak rázem mohla stát vdova.

A najednou tam byla – přímo pod pódiem – malej Ríša se mě zeptal – a to je živá nevěsta, tatínku? Jo jo, byla unesená už Vrbasová. Tak jsme ji vzali nahoru a čekali na ženicha. Vrbas taky dorazil, ženu si musel vyzpívat a vyplavat. Fajna třešinka ve fajnem Mikulově. Kemp jak cyp – děkujemeeeeeeee,“ napsal Krajčo na facebookové stránky kapely, kde se svými fanoušky pravidelně komunikuje.

Mladí novomanželé tak na svůj velký den jen tak nezapomenou, kdyby si totiž chtěli kapelu objednat soukromě, museli by sáhnout hodně hluboko do peněženky.