Kateřina Kristelová se ani ve svých 34 letech nemůže rozhodnout, kým vlastně bude, až bude velká.

Poté, co jí nevyšla kariéra moderátorky, lovkyně perel ani královny večírků, rozhodla se, že se stane modelkou. Prolistovala si proto nejspíš módní časopisy, proklikala lifestylové magazíny a dospěla k názoru, že o kom se nejvíc mluví a píše, po jeho stopách se vydá.

Do oka jí přitom padla přisprostlá zpěvačka Miley Cyrus (21), která už sice nikoho nezajímá, ale její management neúnavně pracuje na tom, aby se nám z ní alespoň zvedal žaludek, když už nic jiného. A navíc má za zadkem světoznámého fotografa Terryho Richardsona, který ji konstantně formuje k obrazu svému, tudíž se dá všechno svést na vyšší umělecký záměr.

Kristelka se proto začala také porozhlížet po svém osobním fotografickém guru, který by ji vynesl do vyšších sfér, než jsou vlastnoruční selfies z mobilu…

Jenže jelikož by si o ni čeští fotografičtí matadoři nejspíš neopřeli ani koloběžku, našla si mladinkou fotografku, kterou se rozhodla znásilnit a zasvětit do opravdového světa showbusinessu. Je jí sotva dvacet a říká si Týta. Na svém fanouškovském profilu má celkem 189 přátel a za svůj um se smí s Kateřinou kamarádit!

Těšíme se, až holky uspořádají společnou fotografickou výstavu, určitě bude mít obrovský úspěch!