Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Umělec fotí svoji babičku (91) jako superhrdinku, udělal z ní hit internetu!

Superbabička jako superhrdinka.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 12 fotografií

Francouzský fotograf Sacha Goldberger před několika lety zjistil, že jeho milovaná babička, které je dneska neuvěřitelných jednadevadesát let, trpí na depresi ze stáří, a přemýšlel, jak ji z letargie dostat. Vymyslel pro ni zábavný set fotek, kde ji představil jako netradiční superhrdinku, i když zpočátku byla stará žena k fotkám hodně skeptická, ale postupem času zjistila, že její vnuk jí připravil úžasnou medicínu na její depresi a ze série „Mamika“ se stal internetový hit.

Sacha dokonce své babičce založil profil na MySpace a babča dostává denně tisíce zpráv od cizích lidí, kteří chtějí, aby si je adoptovala za vlastní vnuky.

Federika se narodila dvacet let před válkou v maďarské Budapešti do židovské rodiny a její život rozhodně nebyla procházka rájem. Za války zachránila životy několika lidem, poté utekla před komunismem do Francie a teď podle svých slov vypráví díky fotkám jistý příběh naděje, který by měl jít příkladem i ostatním lidem.

Její vnuk Sacha přiznává, že ani jeden netušili, jaký budou mít se sérií Mamika (v maďarštině babička) úspěch. Teď už se Federika nestydí dokonce některé fotky a pózy navrhovat sama, a že jí to jde, uvidíte sami v galerii.

Související články

Další články