Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ultraštíhlá Kadlčková je opět ve hře: Na módní přehlídce byla za hvězdu a všichni mohli nechat oči na jejích bradavkách. Foto bez cenzury v galerii

Dominika Kadlčková je opět tady a rovnou pořádně sexy.
Zdroj: herminapress.cz

Modelku Dominiku Kadlčkovou (24) kdysi proslavil seriál Ulice, pak přišla na přetřes anorexie, která prý neexistovala, místo toho krásku trápil jícen. Dominika se pak ze světa šoubyznysu na nějakou dobu stáhla, věnovala se modelingu v zahraničí a v Česku se po dlouhé době objevila až teď v rámci jedné fashion show.

Na mole se producírovala v nařasené sukýnce, ke které měla oblečený top z velmi průsvitné látky, takže každý si mohl užívat pohled na její hrudník. Na první pohled se zdá, že má naše nejhubenější modelka (hned další příčku obsadila Eliška Bučková) ňadra uměle upravená, ale v reálu tomu tak není.

Před pěti lety se Kadlčková údajně přiznala, že si do nich nechala vložit implantáty naplněné fyziologickým roztokem. A na rozdíl od některých kolegyň, které si přes hrudník nevidí na prsty u nohou, zvolila Kadlčková rozumnou velikost odpovídající její ultraštíhlé postavě. Reálně to ale není pravda a lékaři fakt velikost z nulek na půl jedničky prostě nezvětšují.

Amen.

Související články

Další články