Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

ULICE: Velký přehled o tom, kdo bude mít s kým SEX v následujících 30 dnech! LESBO hrátky i ztráta PANENSTVÍ!

Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Seriál Ulice je plný zvratů a neočekávaných situací. Jestli jste si mysleli, že už vás nic v tomhle nekonečném seriálu nemůže překvapit, tak jste byli na omylu. Sestavili jsme pro vás několik dvojic, které se vzájemně nemusí nebo nemají k sobě žádný vztah. Ale co není, může být. Věřte, že tyhle postavy dříve či později prožijí bouřlivý sex!

Nekonečný seriál Ulice skrývá v sobě plno záhad. Některé postavy se v seriálu ještě společně ani neukázaly, ale my máme tušení, že v příštích třiceti dnech mezi nimi dojde k vášnivému sexu plnému zvrhlostí. Dokonce se podle nás můžete těšit na pořádné lesbo hrátky. Komu se otočí život vzhůru nohama?

Prvních náznaků chtíče jste si mohli všimnout již v předchozích dílech mezi stárnoucím bručounem Milošem Knoblochem a matkou Skyler, Justine. Jen slepý by si nevšiml, že si na tuhle pohlednou matku a nyní už i babičku místy úchylný Miloš brousí zoubky.

Dokonce si vzájemně vyměnili dárky a psaníčka, která pro Miloše překládal Franta. Už teď je jasné, že tahle dvojice se určitě ještě jednou potká a zažije pořádně bouřlivý sex Umíte si to vůbec mezi Justine a Milošem představit? My sice ano, ale že bychom to museli nutně vidět, to se říct nedá.

Další dvojicí je Anička a Jindra, se kterou čeká Bedřich dítě. I když to vypadá, že tyhle dvě dámy mezi sebou soutěží o lásku, tak my tipujeme, že tyhle nešvary je nakonec spojí dohromady. Jindra je ženská od rány a do budoucna si tahle blondýna uvědomí, že nemiluje Bedřicha, nýbrž po nocích touží usínat po boku křehké a dobrotivé Aničky. Jak se říká, protiklady se přitahují a tohle by byla opravdu zajímavá dvojice. Hlavně jejich lesbický sex chcete jednoduše vidět

Rudolf Hložánek se sice se zákeřnou Květou nemusí, ale do pelíšku by s ní klidně skočil. I když je Květa zlá, musíme usoudit, že je vcelku zachovalá a Rudolf je také jenom chlap. Mezi nimi dojde ještě k pořádné kopulaci. Věřte!

Filip Maléř a malá Ema se prakticky ještě ani pořádně nepotkali, ale my nějak už tušíme, že tahle dospívající slečna přijde o své panenství právě s Filipem. Ten je sice zakoukaný v současné době do své spolužačky, ale vzhledem k tomu, jak je Ulice vztahově různorodá, jsme si téměř jisti, že tihle dva spolu skončí v posteli.

Samozřejmě že nemůžeme vynechat ani paní učitelku Terezu Jordánovou, do které se zamiloval její žák Tobiáš. A přesně proto, že Tereza splňuje všechny požadavky a kritéria učitelky staré panny, tak ji v závěru nezbude nic jiného, než si to pořádně užít se svým nenasytným žákem, který ji vnímá jako modlu.

Poslední dvojicí, kterou čeká nespoutaný sex byste si určitě netipli. Jedná se o pana učitele Davida a gaye Oskara. Ten se ke své orientaci přiznal své lásce Rozině Takže u něj to máme jasné. David sice momentálně přítelkyní má, ale to přece nic nedokazuje. Podle nás je to typický gay, který skončí v náručí plachého Oskara.

Související články

Další články