Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ulice: Tereza Jordánová šílí z nedostatku SEXU a bere vše, co je poblíž! LSTIVĚ svádí svého kolegu!

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 38 fotografií
Tereza Jordánová se v seriálu jeví jako zakřiknutá učitelka, ale je to pořádná ženská od rány. Je vidět, že z nedostatku sexu už začíná šílet a bere vše, co je poblíž. Nyní má zálusk na svého kolegu Davida.

Tereza Jordánová patří v Ulici mezi postavy, které si toho moc neužívají. Na rozdíl od jiných svých kolegyň o ni téměř nezavadí žádný chlap. Naposledy si prožila docela trapný románek s Italem Lorenzem, který když zjistil, že vrcholem erotického zážitku s Terezou bude lezení po zasněžených prolézačkách na dětském hřišti, tak si raději sbalil fidlátka a zdrhl zpět do Itálie.

Předtím si frigidní paní učitelka na chvíli zašpásovala s ženatých chlapem a otcem dvou dětí, ale vzhledem k tomu, že to byl naprostý podpantoflák a Tereza nedokázala bouchnout do stolu a nastavit jasná pravidla, tak jí utekl zpět ke své manželce.

No a když nepočítáme Terezin první sex se Štěpánem před deseti lety, tak je to prakticky zapšklá stará panna. Ale nyní to vypadá, že přichází nenadálý zvrat. To jsme sice psali už minule u Lorenza a bylo z toho prd, ale tady to vypadá vcelku nadějně.

Tereza se s Davidem, což je její učitelský kolega, neustále míjí. Jednou je zadaná na pár dní ona a pak zase na docela dlouhou dobu on. Pozor, dnes to mezi nimi v Ulici zajiskří stejně vášnivě jako mezi dětmi ve školce, když se schovávají před paní učitelkou v plastovém domečku a ukazují si tam potají své pohlavní orgány.

Jestli si ale myslíte, že na to ihned skočí, tak jste na omylu. Na to si budeme muset počkat alespoň pět set dílů!

Související články

Další články